Gardenia Lagom – nowe osiedle w Warszawie

07.09.2022

Osiedle Gardenia Lagom położone na Białołęce będzie się składać z czterech trzypiętrowych budynków, w których znajdzie się 286 mieszkań.

 

Gardenia Lagom

 

Osiedle Gardenia Lagom zostało wprowadzone do oferty Marvipol Development w czerwcu 2022 r. Inwestycja jest położona przy ul. Głębockiej w spokojnej części warszawskiej dzielnicy Białołęka i została zaprojektowana w myśl szwedzkiej filozofii lagom, która koncentruje się na harmonii, równowadze oraz komforcie.

Projekt, który będzie realizowany w dwóch etapach, obejmuje cztery budynki w niskiej, trzypiętrowej zabudowie, mieszczące łącznie 286 mieszkań o powierzchni od 25 do 87 m². Dodatkowo na parterze budynku D przewidziano lokal usługowy. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji miejsca postojowe w hali garażowej, boksy na jednoślady i komórki lokatorskie. Na terenie osiedla zaplanowano zielony dziedziniec, plac zabaw dla dzieci, a także wiaty rowerowe i paczkomat.

Gardenia Lagom w swoim standardzie ma przewidziane rozwiązania smart oraz eko, pozwalające obniżać koszty i dbać o środowisko naturalne. Mieszkania zostaną wyposażone w system automatyki mieszkaniowej, która pozwala na sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą.

W pobliżu osiedla znajdują się przystanki autobusowe, a przy ul. Kondratowicza na Targówku zaplanowano stację metra.

Inwestorem jest firma Marvipol Development, a generalnym wykonawcą – Techbau Budownictwo. Za koncepcję architektoniczną osiedla odpowiada pracownia GCK. Osiedle będzie realizowane w dwóch etapach. Zakończenie pierwszego, obejmującego 160 lokali, zaplanowano na II kwartał 2024 r.

 

Przeczytaj też:

Aleja Lotników 15 – nowe osiedle w Warszawie

Osiedle Goslove powstaje na warszawskim Gocławiu

Apartamenty Kierbedzia 4 w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in