Osiedle Goslove powstaje na warszawskim Gocławiu

08.08.2022

Osiedle Goslove trafiło do sprzedaży. W dwóch ośmiokondygnacyjnych budynkach powstaną 233 mieszkania o zróżnicowanych metrażach.

 

Osiedle Goslove

 

Osiedle Goslove jest zlokalizowane przy ulicy Nowaka-Jeziorańskiego na Gocławiu w Warszawie. Nazwa inwestycji ma ścisły związek z historią dzielnicy – wywodzi się od odnotowanej już w 1376 r. nazwy Goslave, którą wtedy określano tę część dzisiejszej Warszawy.

Osiedle Goslove będą stanowiły dwa ośmiokondygnacyjne budynki, w których znajdą się w sumie 233 mieszkania. Będą to lokale 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe o powierzchni od 26 do 107 m². Wysokość pomieszczeń wyniesie minimum 2,70 m. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji mieszkań. Wybrane mieszkania mieć będą indywidualne ogródki z widokiem na patio. Lokale znajdujące się na wyższych piętrach będą wyposażone w balkony. Na najwyższych kondygnacjach powstaną tarasy na dachu, z których rozpościerać się będzie widok na dzielnicę oraz panoramę miasta. Na parterze wyodrębnione zostaną lokale usługowe oraz miejsca do ładowania samochodów elektrycznych na parkingu zewnętrznym. W dwóch podziemnych halach garażowych, oprócz 266 miejsc postojowych, znajdą się natomiast stojaki na rowery.

Oba budynki będą nowoczesne z elementami fasady o naprzemiennej geometrii. Projekt przewiduje pozostawienie osiedla w otwartej formie, z jednoczesnym zapewnieniem pełnego bezpieczeństwa jego mieszkańcom dzięki ochronie, systemom monitoringu oraz kontroli dostępu. W przestrzeni wspólnej zaprojektowano o plac zabaw oraz elementy zielonej architektury.

 

Osiedle Goslove

 

Osiedle Goslove będzie mieć zapewnione szybkie połączenie z centrum Warszawy dzięki bliskości ulic gen. Fieldorfa „Nila” i Ostrobramskiej , a znajdujący się nieopodal węzeł Trasy Siekierkowskiej ułatwi szybki wyjazd z miasta w dowolnym kierunku. Istotnym udogodnieniem komunikacyjnym dla mieszkańców jest także planowany przebieg trzeciej linii metra ze stacją Jana Nowaka-Jeziorańskiego, znajdującą się zaledwie 50 m od osiedla.

Inwestorem osiedla jest Spółdzielnia Mieszkaniowa „Gocław – Lotnisko” w Warszawie. Deweloperem jest firma Profbud, a projekt przygotowała Pracownia Architektoniczna „Architekci Dawidczyk & Partnerzy”. Start budowy osiedla zaplanowano na IV kwartał 2022 r. Szacowany termin zakończenia to IV kwartał 2024 r.

 

Przeczytaj też:

Apartamenty Kierbedzia 4 w Warszawie

Wiślany Mokotów – ruszyła budowa VII etapu

Symbio City Live & Invest – nowe osiedle w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in