Rezydencja Iwicka w Warszawie ukończona

14.09.2022

Rezydencja Iwicka to cztery kameralne wille, w których znajduje się w sumie 88 mieszkań. Inwestycja została wyróżniona certyfikatem BREEAM z oceną Very Good.

 

Rezydencja Iwicka

 

Rezydencja Iwicka znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Iwickiej i Krasnołęckiej na warszawskim Dolnym Mokotowie. Atrakcyjna lokalizacja oraz liczne nowoczesne rozwiązania zastosowane w budynkach zapewniły zrównoważony charakter inwestycji, potwierdzony zielonym certyfikatem BREEAM z oceną Very Good.

Właściciele wszystkich 88 apartamentów rozlokowanych w 4 willach mają w standardzie pakiet inteligentnych technologii smart home umożliwiających zarządzanie zużyciem energii elektrycznej, a także domowymi urządzeniami i stanem bezpieczeństwa apartamentu. W budynku znajduje się recepcja oraz wspólny wielofunkcyjny klub o powierzchni ponad 70 m², w pełni wyposażony m.in. w aneks kuchenny i łazienkę, a także kino z wygodnymi meblami oraz zaawansowaną automatykę smart home sterującą oświetleniem, zasłonami oraz klimatyzacją. Wnętrza wspólne – wykończone fornirem, naturalnym kamieniem oraz innymi szlachetnymi materiałami – subtelnie oświetlają dyskretnie rozmieszczone lampy LED.

 

Rezydencja Iwicka

 

Na terenie Rezydencji Iwicka urządzono trzy kameralne dziedzińce, do aranżacji których wykorzystane zostały duże krzewy, pnącza i byliny, co pozwoliło na stworzenie klimatu minimalistycznego ogrodu.

Rezydencja Iwicka została wyposażona w praktyczne i podnoszące stan bezpieczeństwa systemy, m.in. rozpoznawania twarzy i tablic rejestracyjnych. Posiadacze rowerów będą mieli do dyspozycji dużą rowerownię. Część miejsc parkingowych w garażu podziemnym przystosowano do potrzeb użytkowników samochodów elektrycznych, którzy mają możliwość ładowania akumulatorów przy wykorzystaniu stacji e-mobility z indywidualnym licznikiem.

 

Rezydencja Iwicka

 

Rezydencja Iwicka jest położona w odległości krótkiego spaceru od południowej bramy Łazienek Królewskich, funkcjonującej przy ul. Gagarina, a także dwóch kolejnych parków: Sieleckiego i Morskie Oko.

Projekt eleganckich willi miejskich został przygotowany przez pracownię Maas Projekt, której architekci dostosowali obiekty do dominującej w dzielnicy charakterystycznej zabudowy zarówno pod względem skali, jak i kolorystyki.

 

 

Inwestor osiedla – firma Yareal zrealizowała nową bieżnię dla uczniów sąsiadującego kompleksu szkolnego oraz przeprowadziła prace remontowe wewnątrz szkoły. Wkrótce uczniowie będą też mogli korzystać z ufundowanego przez dewelopera nowego boiska, którego budowa ma zakończyć się jesienią tego roku.

 

Przeczytaj też:

Gardenia Lagom – nowe osiedle w Warszawie

Aleja Lotników 15 – nowe osiedle w Warszawie

Osiedle Goslove powstaje na warszawskim Gocławiu

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in