Stacja Dom w Piasecznie – IV etap gotowy

17.11.2022

Stacja Dom w Piasecznie osiągnęła IV etap, w którym powstało 28 mieszkań. Deweloper planuje zrealizować na osiedlu VII etapów.

 

Stacja Dom

 

Osiedle Stacja Dom jest realizowane przy ulicy Mleczarskiej w podwarszawskim Piasecznie. W IV etapie inwestycji wybudowano sześciokondygnacyjny budynek z jednokondygnacyjnym garażem podziemnym. Na parterze mieszczą się 3 lokale handlowo-usługowe, a na piętrach 28 mieszkań. Obiekt ma konstrukcję słupowo-ścienno-płytową.

Stacja Dom to inwestycja wieloetapowa w segmencie premium. Wcześniej powstały 2 budynki osiedla i są one w stu procentach skomercjalizowane. Obecnie oddano do użytku budynek trzeci – również całkowicie skomercjalizowany – położony przy ulicy Mleczarskiej 9E.

 

Stacja Dom

 

– Jest to kameralny budynek, w którym wszyscy zwracają uwagę na bardzo estetyczną i ciekawą elewację. Składają się na nią między innymi rzadko spotykane bardzo duże balkony wykończone balustradami szklanymi, co nadaje elewacji atrakcyjną dla oka lekkość. W wysokim standardzie jest także wykończenie balkonów deskami kompozytowymi. Podobnie dbamy też o estetykę terenu zielonego osiedla, gdzie jest dużo nasadzeń w postaci wiśni, grabów, klonów, iglaków niskopiennych i dereni. Wszystkie one mają swoje systemy podlewania – chwali projekt Marek Jabłoński, kierownik budowy z ramienia Totalbud SA, generalnego wykonawcy inwestycji.

 

 

Deweloperem osiedla jest spółka Stacja Dom, a projekt przygotowała pracownia PDV Architekci & Studio DWA.

Budowa Stacji Dom będzie złożona z VII etapów. Na początku przyszłego roku planuje się zainicjowanie V etapu. Będzie to budynek, który pomieści ok. 90 mieszkań.

Osiedle jest ekologiczne, bez kotłowni gazowych. Ciepła woda i CO dochodzi do osiedla z piaseczyńskiego Przedsiębiorstwa Ciepłowniczo-Usługowego. Dzięki bardzo dużej dotacji unijnej firma dysponuje obecnie jedną z najnowocześniejszych w Polsce gazowych kotłowni niskoemisyjnych.

 

Przeczytaj też:

Prestovia House – nowe mieszkania w Warszawie

BOHEMA – Strefa Praga – inwestycja mieszkaniowa w Warszawie

Rezydencja Iwicka w Warszawie ukończona

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in