Ziębicka 14 – nowe osiedle w Poznaniu

17.12.2020

Ziębicka 14 w Poznaniu to nowo powstające osiedle składające się z 7 kameralnych segmentów ze 134 mieszkaniami.

 

Ziębicka 14

 

Osiedle Ziębicka 14 na poznańskim Junikowie buduje firma FB Antczak. To kolejna inwestycja deweloperska realizowana przez firmę w stolicy Wielkopolski.

W ramach osiedla Ziębicka 14 powstanie 7 pięciokondygnacyjnych budynków o łącznej powierzchni użytkowej blisko 8 tys. m². W sumie znajdą się tu 134 mieszkania o powierzchni od 38 do 65 m². Deweloper zaplanował także m.in. podziemny garaż, dwa lokale usługowe o powierzchni 96 i 205 m² oraz dedykowane miejsce rekreacji. Mieszkańcy będą mieć także możliwość aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu za sprawą bliskości licznych tras pieszych i ścieżek rowerowych, a także terenów rekreacyjnych w Lasku Marcelińskim lub w okolicach Stawu Baczkowskiego.

 

Ziębicka 14

 

Osiedle usytuowane jest w sąsiedztwie ul. Grunwaldzkiej, stanowiącej kluczowe połączenie dzielnicy Junikowo z centrum Poznania, a także wzdłuż głównego układu infrastruktury drogowej i komunikacji miejskiej.

Prace budowlane rozpoczęte zostały w II połowie 2020 roku. Przewidywany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2022 roku.

 

Czytaj także: Mieszkania Cerisier Résidence w Poznaniu oddane do użytku

Mieszkania w Poznaniu. Projekt Bookowska 18

Soleil de Malta – kompleks mieszkaniowy w Poznaniu z wiechą

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.