Wodna 17 BOHO w Łodzi już gotowa

29.11.2023

Wodna 17 BOHO to dwa budynki zlokalizowane w wielofunkcyjnym kompleksie w śródmieściu. Powstało tu ponad 200 mieszkań.

 

Wodna 17 BOHO

 

Budynki inwestycji Wodna 17 BOHO zlokalizowane są przy ulicy Wodnej, między ulicami Nawrot a Tuwima. Cechuje je współczesna architektura, idąca w parze z oryginalnymi detalami w stylu boho. Ich lekkie bryły o jasnych i stonowanych kolorach elewacji nadają łódzkiemu osiedlu oryginalnego charakteru. Projekt wpisuje się w formułę tzw. miasta 15-minutowego.

Projekt Wodna 17 BOHO wkomponowany został w wielofunkcyjny kompleks tworzony z oddaną do użytku w 2019 r. Nową Dzielnicą i częścią przeznaczoną na wynajem sygnowaną marką Resi4Rent.

 

Wodna 17 BOHO

 

W dwóch budynkach o 6-piętrowej konstrukcji Wodnej 17 BOHO znajduje się ponad 200 mieszkań o metrażach od 27 do 95 m². Wszystkie przestrzenie mieszkalne są wyposażone w balkony, loggie lub przydomowe ogródki przypisane do lokali na parterze. Na terenie łódzkiej inwestycji powstały m.in.: zielone dziedzińce pomiędzy budynkami, sąsiedzkie przestrzenie do relaksu z hamakami i siedziskami, plac rekreacyjny, a także miejsce na kino plenerowe. Miastotwórczy projekt to także liczne udogodnienia na miejscu. Podziemne zaplecze parkingowe, stojaki na rowery, zewnętrzna powierzchnia wspólna z zielonymi strefami do relaksu, brak wewnętrznego ruchu samochodowego strzeżonego oraz kontrola dostępu do osiedla wpisują się w formułę miejsca do dobrego życia.

Liczne linie autobusowe i tramwajowe w bezpośrednim sąsiedztwie projektu Wodna 17 BOHO zapewniają szybki dojazd w najdalsze zakątki łódzkiej aglomeracji. Osiedle powstało w odległości kilkuminutowego spaceru od dworca Łódź-Fabryczna, ulicy Piotrkowskiej, Galerii Łódzkiej, a także Parku Źródliska.

Inwestorem osiedla jest firma Archicom.

 

Źródło: Archicom

 

Czytaj także:

WIMA Widzewska Manufaktura – wielofunkcyjny kompleks w Łodzi

Tuwima Apartments w Łodzi trafiły do sprzedaży

Osiedle Primo w Łodzi – ruszyła sprzedaż IV etapu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in