Warmia Residence – wille w lesie

20.06.2022

Warmia Residence to osiedle luksusowych willi powstających w otoczeniu przyrody w Worytach. Wyróżniać je będzie usługa concierge oraz szereg innych udogodnień.

 

Warmia Residence

 

Warmia Residence to II etap inwestycji, po Warmia Resort, dewelopera Adept Investment na Warmii. To nowe osiedle mieszkaniowe, na którym powstają całoroczne domy, mogące pełnić funkcję zarówno second home, jak i miejsca stałego zamieszkania.

Warmia Residence została zlokalizowana w otoczeniu warmińskiej przyrody, dziewiczych lasów, jezior i licznych terenów rekreacyjnych w Worytach, miejscowości w pobliżu Gietrzwałdu. W ofercie znajdują się domy o powierzchni 80 m², sprzedawane wraz z działkami o powierzchniach od 662 do 951 m². Wszystkie zostaną wykończone i wyposażone w meble.

Inwestycję wyróżnia architektura łącząca w sobie lokalne akcenty, styl i komfort: tradycyjne okiennice, rozległe tarasy i balkony, drewniane balustrady, biel murów. Dodatkowymi udogodnieniami na osiedlu będą: prywatne korty tenisowe, basen, boisko do siatkówki plażowej i badmintona, minigolf oraz plac zabaw. Właściciele domów będą mogli skorzystać z usługi concierge, w ramach której zamówią m.in. odśnieżanie, koszenie trawy lub rozpalenie w kominku przed przyjazdem do domu.

 

Warmia Residence

 

Warmia Residence jest położona w pobliżu jeziora Giłwa. Wokół Woryt znajduje się też 14 jezior i sieć licznych rzek. Osiedle położone jest w odległości 1,5 h od Trójmiasta i 2h 45 minut od centrum Warszawy. Do Olsztyna można dotrzeć w 15 minut.

Koszt domu wynosi 450 000 zł, w czym zawiera się także zabudowa kuchenna, wykończenie łazienki, łóżka i meble w pokojach. Cena działki wynosi 120 zł/m². Termin oddania domów w II etapie to wrzesień 2022 r., a kolejne etapy zaplanowano do oddania jesienią 2023 i 2024 r.

 

Czytaj także:

Lustrzany dom w lesie

E4 Kampinoska – ekologiczne domy pod Warszawą

Trimare – nowe apartamenty w Sztutowie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in