Trimare – nowe apartamenty w Sztutowie

08.09.2021

Trimare to nowo powstające osiedle zlokalizowane w Sztotowie, w pobliżu plaż oraz sosnowych lasów. Do sprzedaży trafił pierwszy etap inwestycji.

 

Trimare

 

Osiedle Trimare w swoim pierwszym etapie składać się będzie z dziewięciu niskich trzykondygnacyjnych budynków. W każdym znajdzie się po 21 apartamentów. Inwestycja obejmie łącznie 189 lokali o metrażach od 28 do 49 m². Dodatkowo mieszkania będą miały słoneczne balkony. Do użytku mieszkańców przygotowane zostaną również naziemne miejsca postojowe.

Trimare jest zlokalizowane przy ulicy Zalewowej w Sztutowie, jednej z najpiękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej, w sąsiedztwie piaszczystych plaż oraz sosnowych lasów. W pobliżu znajduje się również wiele nadmorskich atrakcji oraz rozbudowana infrastruktura pozwalająca na aktywne spędzenie czasu. W odległości zaledwie kilkuset metrów przebiega nadmorski szlak rowerowy R10 sieci EuroVelo. Z kolei do przystanku kolejki wąskotorowej jest zaledwie 1 km. Niewiele dalej jest do Zatoki Gdańskiej i Zalewu Wiślanego, a także Rezerwatu Kormoranów i Czapli Siwej. Szybki dojazd do Sztutowa zapewnia trasa ekspresowa S7.

Inwestorem osiedla jest Dekpol Deweloper, a generalnym wykonawcą – Dekpol Budownictwo. Obie spółki wchodzą w skład Grupy Kapitałowej Dekpol S.A. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 375 tys. zł brutto. Oddanie do użytkowania gotowych lokali planowane jest w 2023 roku.

 

Przeczytaj też:

Brabank w Gdańsku – II etap gotowy

Przy Alejach w Gdańsku – III etap osiedla

Atrium Oliva – nowa inwestycja premium w Gdańsku

Neo Jasień – nowe osiedle w Gdańsku

 

Zobacz: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.