Vendo Parki w Łukowie i Władysławowie otwarte

21.12.2020

Vendo Parki w Łukowie i Władysławowie to nowo oddane do użytku obiekty handlowo-usługowe dewelopera Trei Real Estate Poland.

 

Dwa nowe Vendo Parki na Pomorzu i Lubelszczyźnie właśnie zostały oddane do użytkowania. Łuków i Władysławowo to po Jaworze, Płocku, Solcu Kujawskim i Częstochowie kolejne nowe rynki, na których uruchomił swoje parki handlowe Trei Real Estate Poland. Tym samym firma zrealizowała plan dostarczenia sześciu obiektów w 2020 roku.

 

Vendo Parki

 

Vendo Park we Władysławowie przy ulicy Starowiejskiej 33 ma ponad 5600 m² powierzchni najmu, na której swoją działalność prowadzi osiem sklepów. Obiekt ma także 190 miejsc parkingowych. W ramach inwestycji, poza budową obiektu handlowego, deweloper wykonał przebudowę ul. Starowiejskiej w okolicy zjazdu na teren Vendo Parku.

 

Vendo Parki

 

Obiekt w Łukowie jest zlokalizowany przy alei Kaczorowskiego 4. Ma większą powierzchnię od parku na Pomorzu – wynosi ona 6800 m². Powstało tu także 170 miejsc parkingowych.

 

Łączna wartość inwestycji w Łukowie i Władysławowie wynosi blisko 17 mln euro. Oba Vendo Parki zostały wybudowane przez generalnego wykonawcę – firmę JMS.

Deweloper Trei Real Estate Poland zarządza obecnie portfelem 21 Vendo Parków. Trwa realizacja kolejnego projektu w Zielonce, a w 2021 roku rozpoczną się inwestycje na gruntach, gdzie są już pozwolenia na budowę – w Piekarach Śląskich, Koszalinie, Myśliborzu i Oświęcimiu. Deweloper zarządza łącznie 128 obiektami handlowymi w Polsce.

Międzynarodowa grupa Trei Real Estate z siedzibą w Niemczech rozwija sieć Vendo Parków w Polsce, Czechach i na Słowacji. W sumie powstało już 31 obiektów.

 

Przeczytaj też: Vendo Park w Szczecinie – nowa inwestycja Trei

Vendo Park w Solcu Kujawskim – budowa w toku

13. Vendo Park otwarty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.