13. Vendo Park otwarty

09.10.2019

Vendo Park w Ostrołęce jest już trzynastym parkiem handlowym Trei Real Estate GmbH w Polsce.

 

 

Vendo Park przy ul. Zielonej w Ostrołęce, którego budowa rozpoczęła się w marcu br., powstał na działce o powierzchni blisko 7000 m². Oferuje najemcom 3100 m² nowoczesnej powierzchni handlowej. Duży parking może pomieścić ponad 60 samochodów. W ramach inwestycji Trei na własny koszt przebudował także fragment ulicy Zielonej na odcinku od ul. Wincentego Witosa do parku handlowego oraz wykonał chodniki. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 3,8 mln euro.

Vendo Park w Ostrołęce to czwarty park handlowy Trei na Mazowszu i trzynasta tego typu inwestycja w Polsce. W przyjętej strategii inwestor skupia się na inwestycjach w mniejszych miastach, gdzie poziom nasycenia powierzchnią handlową jest jeszcze dość niski.

– Ostatnie miesiące stoją dla Trei pod znakiem dużego przyspieszenia zarówno, jeśli chodzi o aktualnie prowadzone lub ukończone realizacje, jak i plany dotyczące startów inwestycji w kolejnych miastach. Miesiąc temu z sukcesem otworzyliśmy Vendo Park w Pułtusku, a teraz oddaliśmy projekt w Ostrołęce. Do końca roku planujemy jeszcze co najmniej dwa otwarcia, co więcej prowadzimy obecnie prace projektowe Vendo Parków w Kutnie, Częstochowie, Solcu Kujawskim, Płocku, Inowrocławiu i Władysławowie, które chcemy otworzyć w przyszłym roku – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Firma buduje oraz zarządza parkami handlowymi w Polsce, Czechach i na Słowacji, posiadając aktualnie 22 takie obiekty w Europie. Najwięcej znajduje się w Polsce i są one zlokalizowane w: Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim, Skierniewicach, Łodzi, Świdnicy, Dąbrowie Górniczej, Chodzieży, Bytowie oraz Pułtusku.

 

Czytaj także: Rośnie rynek nieruchomości handlowych. Raport

3 trendy w centrach handlowych

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.