Biurowiec Neon w Gdańsku otwarty

09.10.2019

Oficjalnie otwarto biurowiec Neon – czwarty w kompleksie Alchemia.

 

Fot. Torus

 

Biurowiec Neon to czwarty i ostatni etap kompleksu Alchemia przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Budynek ma ponad 35 tys. m² powierzchni najmu, w tym 33,5 tys. m² z przeznaczeniem na biura i ponad 1,5 tys. m² powierzchni usługowo-handlowej.

Neon ma 14 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemne, parking na 322 samochody oraz 325 rowerów. Jego realizacja rozpoczęła się w IV kwartale 2017 r. i dobiegła końca we wrześniu br. Inwestorem jest firma Torus.

Jednym z pierwszych najemców budynku Neon jest sieć przedszkoli KIDS&Co., która otworzy tu swoją placówkę w styczniu 2020 r. – Jesteśmy pewni, że Alchemia jest odpowiednim miejscem na otwarcie przedszkola przybiurowcowego. W całym kompleksie łącznie pracuje ponad 8 tysięcy osób z blisko 50 firm – mówi Karina Trafna, prezes KIDS&Co.

Przedszkola KIDS&Co. znajdują się także w innych inwestycjach, dopełniając ofertę przeznaczoną dla pracowników biur: D48 na warszawskim Służewcu Przemysłowym, kompleksie biurowym Imagine w Łodzi czy w dwóch poznańskich kompleksach biurowych Nowy Rynek i Pixel.

 

Przeczytaj także: Trójmiejski rynek biurowy

5 najciekawszych biurowców w Polsce

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.