Ursus Nova – mieszkania na warszawskim Ursusie

22.02.2021

Ursus Nova w Warszawie to 7-kondygnacyjny budynek mieszkaniowy, który stanie na Ursusie w 2022 roku.

 

Ursus Nova

 

136 mieszkań będzie się znajdować w 7-kondygnacyjnym budynku wielorodzinnym Ursus Nova przy ul. Górna Droga w Warszawie. Łączna powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie blisko 7 tys. m². W ramach inwestycji powstaną mieszkania o zróżnicowanym metrażu – od 32 do 95 m².

Lokale będą miały przydomowe ogródki, balkony oraz przestronne tarasy. Integralną częścią inwestycji Ursus Nova będą trzy lokale usługowe na parterze o powierzchni od 42 do 65 m², a także parking podziemny i naziemny, plac zabaw oraz kameralny skwer.

 

Ursus Nova

 

W okolicy Ursus Nova znajduje się bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura, m.in. autobusy i pociągi miejskie, umożliwiające dojazd do ścisłego centrum Warszawy w około 20 minut. Dodatkowym ułatwieniem dla mieszkańców jest parking P+R sąsiadujący z najbliższą stacją Ursus Niedźwiadek. Ułatwieniem w planowaniu podróży i bieżących dojazdów jest też szybki dostęp do tras A2, S2 i S8.

Rozpoczęła się już budowa obiektu, a termin jej zakończenia zaplanowano na połowę 2022 roku.

Budynek realizuje Firma Budowlana Antczak. Projekt wykonała stołeczna pracownia KAPS Architekci. Finansowanie na realizację inwestycji pozyskała Grupa Upper Finance.

 

Przeczytaj też: Wileńska Express w Warszawie gotowa

Villa de Charme – nowe osiedle w Warszawie na ukończeniu

Aleja Słowiańska 23 – mieszkania w nowym apartamentowcu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in