VIAVAC, JEKKO i CATCHSHIFT z nowym centrum dystrybucyjnym w Warszawie

Artykuł sponsorowany

22.02.2021

VIAVAC, JEKKO i CATCHSHIFT od 2021 r. są dostępne dla klientów z centralnej Polski niemal z dnia na dzień dzięki nowo powstałemu centrum dystrybucyjnemu przy ul. Okunin 21 w Nowym Dworze Mazowieckim.

 

W parku maszyn Klienci znajdą niezastąpione przyssawki VIAVAC, przeznaczone do montażu szkła i płyt warstwowych, kultowe mini żurawie włoskiej marki JEKKO oraz podnośniki próżniowe polskiej marki CATCHSHIFT – specjalizującej się w zaawansowanych technologiach podnoszenia betonu.

Rozważający zakup mogą w dogodnym dla siebie terminie obejrzeć maszyny w podwarszawskiej lokalizacji.

 

VIAVAC, JEKKO i CATCHSHIFT

 

CladBoy i RotaBoy to produkty, które sprawiły, że marka VIAVAC stanowi dziś podstawowy wybór dla osób szukających wysokiej jakości podnośników próżniowych. Oferta VIAVAC jest zdecydowanie szersza. Rosnące zainteresowanie maszynami producenta widoczne jest w branży budowlanej i wykończeniowej. Firma, dzięki konsekwentnej inwestycji w zaplecze technologiczne, opracowała urządzenia, które idealnie wpisują się w dzisiejsze trendy pracy. Efektywny i szybki montaż płyt warstwowych dachowych oraz ściennych, a także elementów szklanych przekłada się na efektywność działań. Jednocześnie sprzyja zachowaniu szybkich terminów nawet najbardziej zaawansowanych realizacji.

VIAVAC zapewnia urządzenia próżniowe, które spełniają kluczowe normy bezpieczeństwa (np. EN 13155) oraz dodatkowo wyposażone są w specjalistyczne rozwiązania stabilizujące. W ten sposób to operator może decydować, czy używa pasów bezpieczeństwa, czy stosuje model maszyny z podwójnym obiegiem podciśnienia. Stabilność i gwarancja prawidłowego działania to czynniki, które sprawiły, że podnośniki VIAVAC są dziś podstawowym wyborem w branży budowlanej.

 

Mini żurawie Jekko dostępne są od ręki – sprzyjają temu wysokie stany magazynowe umożliwiające podjęcie szybkiej dostawy urządzeń oraz części zamiennych w ramach usługi serwisowej. Wszystkie produkty dostarczane są wraz z precyzyjnym opisem zarówno możliwości urządzenia, jak i sposobów jego konserwacji.

Jekko zapewnia również kompleksowe szkolenia prezentujące możliwości efektywnego wykorzystywania niezawodnych włoskich mini żurawi budowlanych.

 

Catchshift to profesjonalny producent podnośników próżniowych, idealnych do transportu elementów betonowych oraz części brukarskich. Wykorzystując ponaddziesięcioletnie doświadczenie w sektorze budowlanym, Catchshift zapewnia szerokie spektrum podnośników podciśnieniowych. Sprzyja temu ujednolicenie procesów: projektowanie, produkcja oraz konserwacja urządzeń odbywa się w Polsce, w oparciu wyłącznie o potencjał marki Catchshift.

Dzięki nowej inwestycji, odbiorcy mogą liczyć na szybszy dostęp do wszystkich urządzeń podciśnieniowych, umożliwiających montaż płyt betonowych oraz elementów kamiennych. Rozbudowywany park maszyn oraz efektywna logistyka sprawiały, że Catchshift dotychczas zapewniał wyjątkowo sprawną dostawę dla branż budowlanej, brukarskiej, melioracyjnej czy producentów z sektora prefabrykacji betonowej. Nowe rozwiązanie logistyczne znacząco przyspieszy proces wynajmu i dostawy maszyn bezpośrednio do klientów z Polski centralnej. Co więcej, na podkreślenie zasługuje także fakt znacznego obniżenia kosztów transportu.

Wynajem maszyn VIAVAC, JEKKO, CATCHSHIFT z dnia na dzień

Szybkości realizacji zleceń od 2021 r. sprzyjać będzie lokalizacja nowego centrum dystrybucyjnego. Podnośniki próżniowe w Warszawie dostępne są w ramach wynajmu, sprzedaży czy testów przedsprzedażowych w centrum dystrybucyjnym VIAVAC, JEKKO i CATCHSHIFT, zlokalizowanym przy ul. Okunin 21 w Nowym Dworze Mazowieckim.

Centrum dystrybucyjne w praktyce będzie łączyło funkcje magazynowe oraz serwis. Dzięki temu klienci z centralnej części Polski mogą liczyć zarówno na szybszą obsługę zamówień, jak i transport maszyn z dnia na dzień.

 

Wynajmij maszynę i korzystaj z niej już jutro!

 

 

NOWE CENTRUM DYSTRYBUCYJNE I SERWISOWE

MAREK VIAVAC, JEKKO, CATCHSHIFT 

ul. Okunin 21, Nowy Dwór Mazowiecki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:

+48 68 347 58 57

 

Czytaj także: Bezpieczeństwo pojazdów budowlanych – jak radar pomaga w zapobieganiu wypadkom

Nietypowe posadowienie żurawia

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in