Trwałe połączenia i sprawdzone wyroby na merXu

Artykuł sponsorowany

18.07.2022

Platforma merXu ułatwia producentom, hurtownikom, dystrybutorom i wykonawcom z branży budowlanej z terenu Europy Środkowo-Wschodniej handel materiałami budowlanymi oraz wykończeniowymi, a także umożliwia poszerzenie grona kontrahentów.

 

Kategoria Elementy złączne w dziale BUDOWNICTWO z ponad 132 tysiącami wyników obejmuje szeroki asortyment produktów potrzebnych do montażu różnych elementów, począwszy od śrub i wkrętów poprzez nakrętki, nity, podkładki, nitonakrętki, wkręty meblowe, po wyroby niezbędne w pracy dekarzy i cieśli. Ofertę podzielono na podkategorie: Liny, łańcuchy, opaski i obejmy, Nakrętki, Nity i gwoździe, Podkładki, Pręty gwintowane, Śruby, Sworznie i zawleczki, Wkręty, Zamocowania i łączniki ciesielskie, co ułatwia wyszukiwanie konkretnego produktu. Dodatkowo obok wyrobu widać dystrybutora oraz cenę.

 

Solidne elementy złączne sprawdzonych producentów gwarantują jakość wykonania oraz trwałość połączeń, np. w konstrukcjach drewnianych, urządzeniach czy meblach.

 

Warto podkreślić, że każda firma prezentująca swoją ofertę na merXu jest poddawana dokładnej weryfikacji – kupujący mają więc dostęp do szerokiego grona sprawdzonych dostawców, co usprawnia proces zakupowy i zapewnia obu stronom transakcji maksymalne bezpieczeństwo oraz realizację zamówienia w terminie.

 

Spośród bogatego asortymentu dostępnych produktów różnych firm można wybrać najkorzystniejszą ofertę, zarówno pod względem ceny, jak i czasu dostawy, co pozwala zoptymalizować koszty transakcji. Co ważne – korzystanie z platformy jest bezpłatne – zarówno przy rejestracji, jak i podczas realizowania transakcji.

 

Dowiedz się więcej >>

 

wyroby merXu

 

merXu wyróżnia prosty i przejrzysty interfejs, kojarzący się z platformami dla konsumentów, a jednocześnie wiele funkcjonalności dostosowano konkretnie do potrzeb firm i specyfiki rynku B2B. Możliwe jest także wyszukiwanie m.in. według ceny, miejsca wysyłki albo kraju docelowego.

 

Sprawdź >>

 

wyroby merXu

 

W karcie produktu można znaleźć opis wyrobu, a także kraj wysyłki, kraj docelowy, termin dostawy oraz adnotację o stanie produktu – to ważne informacje z punktu widzenia przyszłego użytkownika.

 

Czytaj dalej >>

 

wyroby merXu

 

W podkategorii Elementy złączne swoją ofertę prezentuje wielu producentów z różnych krajów, m.in. firmy Argip, Extol Craft, Garden Style, Gesipa, Levior, Riegler, Solida.

 

>>> Oszczędzaj na zakupach firmowych – korzystaj z promocji merXu

>>> Sprawdzone materiały budowlane na merXu

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in