Sprawdzone materiały budowlane na merXu

Artykuł sponsorowany

09.03.2022

Bogata oferta materiałów budowlanych na merXu obejmuje szeroką gamę produktów niezbędnych przy budowie domu, projektowaniu ogrodu lub podczas prac remontowych – są to materiały potrzebne do wzniesienia budynku, wykonania dachu, budowy ogrodu, montażu instalacji, okna i drzwi, a także elementy złączne, narzędzia budowlane i materiały wykończeniowe oraz surowce, np. drewno.

 

Konstrukcja, stan surowy i izolacje

Zarówno wyroby do wznoszenia fundamentów i ścian, jak i systemy elewacyjne czy materiały  izolacyjne, a także materiały na dach czy elementy stolarki budowlanej to ważne elementy konstrukcji budynku i jego ocieplenia, dlatego warto poświęcić należytą uwagę ich odpowiedniemu doborowi. Nie warto oszczędzać na produktach z tej kategorii, ponieważ wybór tańszych produktów i technologii może oznaczać konieczność przeprowadzenia kosztownych i kłopotliwych napraw już na etapie eksploatacji.

 

Na przykład podkategoria Dachy obejmuje różne rodzaje pokryć dachowych, a także folie i membrany, materiały do izolacji cieplnej, a także systemy rynnowe, podbitki, akcesoria dachowe oraz uszczelniacze oraz środki czyszczące. Podział ten pozwala łatwo i szybko znaleźć pożądany produkt, sprawdzić jego parametry czy cenę.

 

Wyposażenie i aranżacja wnętrz

Także w przypadku materiałów wykończeniowych warto zainwestować w lepsze jakościowo rozwiązania, które posłużą dłużej i nie będą wymagały napraw czy remontu po roku użytkowania. Wyroby do wykończenia podłóg czy ścian, a także produkty chemii budowlanej czy elementy suchej zabudowy niech pochodzą od renomowanych, sprawdzonych producentów.

 

MerXu oferuje rozwiązania do domów prywatnych, ale także do biur czy fabryk. W zależności od ich przeznaczenia możemy postawić np. na wzornictwo i elegancję wybranych materiałów wykończeniowych lub na ich trwałość i parametry techniczne w przypadku produktów stosowanych w wielkopowierzchniowych obiektach przemysłowych.

 

Budowa ogrodu

W tej kategorii znajdziemy wszystko, co jest ważne dla zaprojektowania i wykończenia otoczenia domu. Kostka brukowa, materiały na ogrodzenie czy wykonanie tarasu, a także sprzęty do nawadniania ogrodu – dzięki tym materiałom budowlanym dostosujemy jego wygląd do naszych potrzeb.

 

Bez względu na to, jaki obiekt chcemy zbudować i wyposażyć, na merXu znajdziemy materiały budowlane wysokiej jakości wyłącznie od sprawdzonych dostawców, którzy zapewniają profesjonalną obsługę oraz terminowe dostawy.

 

Platforma oferuje wiele działań promocyjnych, dzięki którym kupujący mogą zaoszczędzić np. robiąc regularnie zakupy na merXu można uzyskać rocznie do 8000 PLN rabatu, otrzymać premie za pierwszy zakup a także skorzystać z darmowej dostawy do określonej kwoty dla wszystkich zamówień.

 

merXu

 

Zarejestruj się na merXu, międzynarodowej platformie handlowej tylko dla firm.

 

Zobacz też: Usługi na merXu dla Twojego biznesu. Nowość!

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in