Forum Termomodernizacja 2022

18.07.2022

Forum Termomodernizacja 2022 odbędzie się po raz 21., a jego tematem przewodnim będzie „Efektywność energetyczna kluczem do neutralności klimatycznej w budownictwie”.

 

Forum Termomodernizacja 2022

 

Forum Termomodernizacja 2022 odbędzie się 5 października 2022 r. w budynku Tower Service przy ul. Chałubińskiego 8 w Warszawie. Zrzeszenie Audytorów Energetycznych organizuje wydarzenie po raz 21.

Forum Termomodernizacja 2022 jest skierowane do przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu. W tym roku zostanie poruszona tematyka: „Efektywność energetyczna kluczem do neutralności klimatycznej w budownictwie”.

Coroczne spotkanie osób zajmujących się zawodowo szeroko rozumianym doradztwem energetycznym to nie tylko okazja od wymiany doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na aktualne tematy nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii służących poprawie efektywności energetycznej w budownictwie oraz rozwiązań wspierających racjonalne wykorzystanie zasobów i neutralność klimatyczną.

 

Forum Termomodernizacja 2022

 

Wydarzenie gromadzi nie tylko audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, ale także przedstawicieli ministerstw i instytucji odpowiedzialnych za działania w obszarze efektywności energetycznej.

 

Aktualne informacje o forum dostępne są na: zae.org.pl/forum-termomodernizacja-2022/

Relacje z poprzednich edycji forum można znaleźć na: zae.org.pl/forum-termomodernizacja/

 

 

Czytaj także:

Wprowadzenie do automatyki budynków w kontekście efektywności energetycznej

Ustawa o efektywności energetycznej – nowelizacja z 2021 roku

Termomodernizacja po polsku. Raport o niskoemisyjnych inwestycjach w sektorze budynków

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.