Słoneczne Miasteczko – X etap osiedla ukończony

18.08.2021

Słoneczne Miasteczko to duże osiedle powstające w dzielnicy Bieżanów-Prokocim w Krakowie. Zakończono budowę jego X etapu i rozpoczęto XIII etap.

 

Słoneczne Miasteczko

 

W ramach ukończonego X etapu osiedla Słoneczne Miasteczko powstały dwa budynki obejmujące 108 mieszkań. Mieszkańcy otrzymają mieszkania do użytkowania na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2021 r. Jednocześnie rozpoczęły się już prace przy budowie kolejnego XIII etapu inwestycji i zgodnie z założeniami potrwają do końca 2022 r.

Osiedle Słoneczne Miasteczko od ponad 10 lat systematycznie rozrasta się w cichej i zielonej części Krakowa, przy ul. Henryka i Karola Czeczów w dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Tworzą ją kameralne budynki z mieszkaniami o zróżnicowanej powierzchni.

Rozpoczęła się budowa kolejnego XIII etapu osiedla. Powstanie w nim również 108 lokali o metrażach od 26 do 91 m². W ofercie znajdują się zarówno kawalerki, jak i przestronne mieszkania pięciopokojowe, a także lokale dwupoziomowe. Zakończenie budowy tej fazy inwestycji nastąpi pod koniec 2022 r. W trakcie realizacji jest także XI oraz XII etap.

W ramach osiedla Słoneczne Miasteczko powstało do tej pory ponad 1000 lokali. W trakcie realizacji są kolejne trzy etapy obejmujące ponad 300 mieszkań.

Bieżanów-Prokocim to dzielnica, która zapewnia dobry dojazd do pozostałych części Krakowa. Wschodnia obwodnica autostrady S7 umożliwia natomiast szybki wyjazd z miasta.

Deweloperem osiedla jest Develia S.A., a jego generalnym wykonawcą – firma TK BUD.

 

Czytaj także:

Przy Mogilskiej – III etap krakowskiego osiedla

Centralna Park w Krakowie – budowa VII etapu

KREO – nowy biurowiec na mapie Krakowa

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.