Przy Mogilskiej – III etap krakowskiego osiedla

08.07.2021

III etap osiedla Przy Mogilskiej trafił do sprzedaży. Inwestycja jest zlokalizowana blisko historycznego centrum Krakowa.

 

Przy Mogilskiej

 

III etap inwestycji Przy Mogilskiej to projekt o konstrukcji kaskadowej – w jednej bryle budynku o wysokości od 4 do 13 pięter powstanie łącznie 136 mieszkań. Lokale mają zróżnicowane rozkłady i metraże: od kawalerek po 3-pokojowe mieszkania. Do wszystkich lokali przynależą loggie lub duże balkony. Powstaną także podziemna hala garażowa, komórki lokatorskie oraz parking naziemny. Deweloperem projektu jest Develia S.A.

– Inwestycja Przy Mogilskiej realizowana jest w standardzie podwyższonym. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych materiałów budowlanych i wykończeniowych mieszkańcy będą ponosić znacznie mniejsze koszty eksploatacyjne, niż w podobnych inwestycjach o tej skali – mówi Andrzej Oślizło, prezes zarządu Develia S.A.

Osiedle jest zlokalizowane w krakowskiej dzielnicy Prądnik Czerwony, na styku osiedli Dąbie i Rakowice. Do serca starówki, Rynku Głównego są stąd tylko 3 kilometry, które można pokonać w ciągu kilku minut jazdy samochodem lub jedną z linii tramwajowych. Inwestycja jest tez usytuowana niedaleko dużego węzła komunikacyjnego na Rondzie Mogilskim.

W trzech etapach Przy Mogilskiej powstanie łącznie 338 mieszkań. Wszystkie 65 lokali wybudowanych w ramach I etapu zostało już sprzedanych i przekazanych nabywcom. Prace budowlane III etapu są w toku. Zakończenie inwestycji przewidziano na IV kwartał 2023 r. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Expres-Konkurent, a projekt architektoniczny przygotowała pracownia MTWW Architekci. Ceny mieszkań zaczynają się już od 9800 zł za m².

 

Przeczytaj też:

Centralna Park w Krakowie – budowa VII etapu

Krakowskie Tarasy we Wrocławiu – II etap gotowy

KREO – nowy biurowiec na mapie Krakowa

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.