Projektowanie Przyszłości 2023 – konferencja

09.02.2023

Prelekcje, warsztaty, debata, strefa expo, networking, BIMevening – tak będzie wyglądać VIII edycja konferencji Projektowanie Przyszłości.

 

Projektowanie Przyszłości 2023

 

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2023 odbędzie się 18–19 kwietnia 2023 r. w Krakowie. Wydarzenie należy do czołówki wydarzeń branżowych, jest też pierwszą konferencją poświęconą tematyce BIM, jaka odbyła się w Polsce. W minionych edycjach udział w niej wzięło blisko 1300 osób. Na naszej scenie gościliśmy ekspertów z Polski i zagranicy, którzy dzielili się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem.

Nie inaczej będzie podczas ósmej już edycji wydarzenia. W tym roku stawiamy na wymianę praktycznych doświadczeń, dzielenie się wiedzą oraz dyskusje w gronie ekspertów, specjalistów i pasjonatów nowych technologii. Wszystko to z dbałością o wysoki poziom merytoryczny prelekcji i warsztatów. Jak co roku zadbaliśmy też o stworzenie przyjaznych warunków do budowania trwałych relacji biznesowych.

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2023 odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej. Jej organizatorem jest Stowarzyszenie Klaster Technologii Informacyjnych w Budownictwie/BIM Klaster. Program i szczegóły konferencji na: projektowanieprzyszlosci.pl

 

 

Przeczytaj też:

Konferencja Projektowanie Przyszłości 2022: zmiana jest dobra!

Georeferencja modeli BIM

Wymagania wymiany informacji w BIM

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in