Ostoja w Rumi – powstaje II etap osiedla

02.06.2021

Osiedle Ostoja w Rumi wkracza w II etap budowy. W ramach tej fazy projektu powstanie 108 mieszkań.

 

Ostoja

 

Ostoja w Rumii stanowi to kameralne, dwuetapowe osiedle o niskiej, sięgającej zaledwie czwartego piętra zabudowie. W pierwszej fazie realizacji projektu zaplanowano budowę 6 budynków obejmujących łącznie 138 lokali oraz 2 niezależnych hal garażowych z miejscami postojowymi. W drugim, wprowadzonym właśnie do sprzedaży etapie ma natomiast powstać 5 budynków mieszczących łącznie 108 funkcjonalnych mieszkań o powierzchniach od 40,84 do 93,53 m² oraz 3 hale garażowe. Lokale będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki.

Budynki wyposażone zostaną w windy, wózkarnie, rowerownie oraz piwnice. Na osiedlu powstaną trzy naziemne, niezależne hale garażowe oraz dwie zlokalizowane na parterze budynków J i K. W ramach inwestycji zaplanowano również ogólnodostępne miejsca postojowe. Mieszkańcy osiedla mogą również nabyć na wyłączność miejsca postojowe naziemne, które zlokalizowane są na odrębnej działce drogowej.

Na terenie osiedla zaprojektowano specjalne tereny rekreacyjne, dwa place zabaw oraz wielofunkcyjne boisko przystosowane do różnych gier zespołowych. Kompleks otoczony będzie dużą ilością zieleni, m.in. krzewów oraz wysokich drzew.

Osiedle Ostoja jest oddalone o 25 minut jazdy od centrum Gdyni.

Deweloperem i generalnym wykonawcą inwestycji jest firma INPRO S.A. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia MS 15 Architektura. Ceny mieszkań kształtują się w przedziale od ok. 6264 do ok.7236 zł brutto za m². Ukończenie budowy osiedla zaplanowano na: I etapu – 30 października 2021 r., a II etapu – 30  września 2022 r.

 

Przeczytaj też:

Osiedle Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim w budowie

Sceneria Parkowa – kameralne osiedle w Gdyni

Rezydencja Plac Kaszubski – nowy apartamentowiec w Gdyni

 

Zobacz: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.