Osiedle Brawo 2 w Pruszczu Gdańskim w budowie

13.04.2021

Do sprzedaży trafiło nowe osiedle Brawo 2 powstające w Pruszczu Gdańskim. Będzie się ono składać z 2 budynków z 91 mieszkaniami o powierzchni od 38 do 120 m².

 

osiedle Brawo 2

 

Osiedle Brawo 2 to prestiżowa inwestycja, w ramach której wybudowane zostaną dwa 4-piętrowe budynki. Jest kolejny etap inwestycji – w pierwszym będzie 127 mieszkań. Brawo 2 obejmie 2-, 3- i 4-pokojowe lokale o powierzchni od 38 do 120 m². Mieszkania na parterze będą miały przydomowe ogródki, a lokale położone na wyższych kondygnacjach – przestronne, słoneczne balkony.

Osiedle Brawo 2 będzie wykończone w wysokim standardzie wykończenia budynków oraz zaoferuje liczne udogodnienia. W ramach inwestycji powstaną dwie hale garażowe obejmujące łącznie 81 prywatnych miejsc postojowych (w tym 2 dla osób niepełnosprawnych) oraz 5 miejsc ogólnodostępnych w strefie zjazdów. Dodatkowo zaprojektowano naziemny parking, na którym zmieści się 51 samochodów. Na terenie inwestycji będą znajdować się również miejsca postojowe dla rowerów. Wszystkie budynki będą wyposażone w nowoczesne windy, boksy, wózkarnie i rowerownie. Na osiedlu zostaną zlokalizowane bawialnia oraz plac zabaw. Pomiędzy budynkami zaprojektowano wewnętrzny dziedziniec. Budynki będą monitorowane, a dostęp na teren osiedla będzie ograniczony szlabanem.

Pruszcz Gdański jest oddalony od centrum Gdańska o zaledwie 20 minut jazdy.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest INPRO S.A. Projekt architektoniczny stworzyła pracownia MS 15 Architektura. Ceny lokali kształtują się w przedziale od ok. 7250 zł do ok. 8300 zł brutto za m². Zakończenie budowy osiedla zaplanowano na 30 października 2022 r.

 

Przeczytaj też: Osiedle Brawo powstaje w Pruszczu Gdańskim

Debiut IV – nowe osiedle w Pruszczu Gdańskim

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in