Osiedle Jutrzenka we Wrocławiu – II etap w budowie

04.05.2021

Osiedle Jutrzenka we Wrocławiu wkracza w II etap budowy. Powstanie w nim 119 mieszkań.

 

Osiedle Jutrzenka

 

Osiedle Jutrzenka znajduje się na terenie wrocławskiej dzielnicy Krzyki, w obrębie Kleciny i Klinu Klecińskiego. W ramach zakończonego już I etapu inwestycji powstało 108 mieszkań. Obecnie realizowany jest II etap, w którym powstanie czterokondygnacyjny budynek ze 119 mieszkaniami, o łącznej powierzchni użytkowej 7,5 tys. m². Będą to lokale o zróżnicowanym metrażu (od 42 do 126 m²) i układzie (od dwupokojowych po pięciopokojowe apartamenty). Znajdą się tu również mieszkania dwukondygnacyjne o wysokości 2,66 m z dostępem do zielonych ogrodów. W budynku zaplanowano także podziemny garaż i komórki lokatorskie.

Osiedle Jutrzenka wyróżniają nowoczesny design, dbałość o detale oraz wysoki standard części wspólnych. Projekt jest inspirowany funkcjonalnością architektury skandynawskiej. Elewacja budynku będzie utrzymana w lekkich i jasnych kolorach. Obiekt będzie przystosowany do montażu instalacji fotowoltaicznej. Na terenie osiedla pojawi się zaaranżowany zieleniec. Powstaną alejki w otoczeniu kwiatów, krzewów i drzew, ze stylowymi ławkami, jak również plac zabaw.

 

Osiedle Jutrzenka

 

Osiedle jest położone w dobrej lokalizacji, zapewniającej ciszę i spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie umożliwiającej szybki dojazd do centrum Wrocławia. Mieszkańcy będą mogli w ciągu kilku minut dotrzeć do przystanków komunikacji miejskiej, a także dojechać do centrum handlowego przy Węźle Bielańskim oraz do autostrady A4.

Inwestycję realizuje Grupa Deweloperska Ancona. Generalnym wykonawcą jest FB Antczak. Osiedle zostało zaprojektowane przez zespół biura Dziewoński, Łukaszewicz Architekci. Zakończenie prac budowlanych planowane jest w IV kwartale 2022 r., a klienci będą mogli zamieszkać w lokalach na początku 2023 r.

 

Czytaj także:

Wojszyckie Alejki we Wrocławiu w rozbudowie

HB1820 we Wrocławiu – rozpoczęcie budowy

Le Vert – ekologiczne osiedle we Wrocławiu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.