Osiedle Centralna Park w Krakowie – VIII etap

01.12.2021

Krakowskie osiedle Centralna Park wkracza w kolejny etap budowy. W jego ramach powstanie w sumie 139 mieszkań.

 

osiedle Centralna Park

 

Osiedle Centralna Park to jedno z flagowych osiedli dewelopera Develii w Krakowie. Inwestor rozbudowuje je o VIII etap, w którym powstanie w sumie 139 mieszkań. Wszystkie lokale będą miały przestronne balkony lub ogródki. W ramach inwestycji powstanie również podziemny garaż z komórkami lokatorskimi oraz naziemne miejsca parkingowe. Przestrzeń zewnętrzna zostanie wypełniona zielenią i elementami małej architektury.

Osiedle Centralna Park jest położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicach Centralnej i Galicyjskiej, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Czyżyny. Rynek Główny oddalony jest zaledwie o 6 km. W pobliżu znajduje się jeden z największych krakowskich parków – Park Lotników Polskich o powierzchni 60 hektarów. Czyżyny dysponują rozbudowaną infrastrukturą komunikacyjną. Na starówkę można stąd dojechać w 15 minut, a połączenia z innymi częściami miasta zapewniają liczne linie autobusowe i tramwajowe. W przyszłości do dyspozycji mieszkańców będzie również nowa linia tramwajowa wzdłuż ulicy Nowohuckiej, łącząca Płaszów z Mistrzejowicami. Sprawny wyjazd z miasta zapewnia droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 79.

W VI i VII etapie osiedla powstało łącznie 500 lokali, z których sprzedano już 90 procent. Ceny mieszkań w VIII etapie zaczynają się już od 8350 zł za m². Za projekt architektoniczny inwestycji odpowiada pracownia Saran Architekci. Zakończenie budowy zaplanowane jest na początek 2024 r.

 

Czytaj także:

Centralna Park w Krakowie – budowa VII etapu

Słoneczne Miasteczko – X etap osiedla ukończony

Przy Mogilskiej – III etap krakowskiego osiedla

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.