Konkurs SkillsPoland 2021

31.08.2021

Po raz pierwszy w Polsce odbędą się Krajowe Eliminacje SkillsPoland 2021 do międzynarodowego konkursu WorldSkills (Szanghaj, 12–17 października 2022 roku).

 

WorldSkills to największe na świecie zawody umiejętności branżowych, które skupiają ponad 1300 zawodników z 85 państw. Rywalizacja toczy się w ponad 60 konkurencjach z 6 obszarów, w tym z technologii budownictwa.

 

SkillsPoland 2021

SkillsPoland 2021. Szczegóły konkursu

Konkurs jest skierowany do uczniów, studentów i osób pracujących, które mieszczą się w przedziale wiekowym 17–25 lat. Celem konkursu jest ocena zdolności uczestników do rozwiązywania problemów poprzez praktyczny zestaw zadań. Uczestnicy będą w ramach wykonywanych zadań posługiwać się zaawansowanymi technikami modelowania informacji o budynku, koordynacji międzybranżowej, generowania informacji z modeli i jej przetwarzania, umiejętności pracy w zgodzie ze standardami procesów informacyjnych BIM określonych w normach ISO 19650 i innych, umiejętności pracy w warunkach stresu.

 

Ocenie podlega dokładność, skrupulatność oraz umiejętność kreatywnego i innowacyjnego podejścia do zadań praktycznych.

 

W etapie krajowym w ciągu dwóch dni zmierzą się najlepsi zawodnicy z całej Polski. Zwycięzca będzie reprezentował Polskę w międzynarodowym finale. Wszelkie informacje oraz formularze rejestracyjne można znaleźć na stronie wydarzenia: https://worldskillspoland.org.pl/skillspoland2021-krakow

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Skills Poland, a Partnerami Politechnika Krakowska, Tech Data, AEC Design.

Miejsce: Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej

Data: 27-29.10.2021 r.

 

>>> Wszystko o BIM

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in