Konkurs PZITB Budowa Roku 2022

04.08.2023

Uroczysta gala przyznania nagród w Konkursie PZITB Budowa Roku 2022 odbędzie się 19 września 2023 roku.

 

Konkurs PZITB Budowa Roku 2022

 

Konkurs PZITB Budowa Roku 2022 to kolejna już edycja konkursu, który jest organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa od ponad 30 lat. Promuje on polskie budownictwo oraz firmy budowlane, znacząco przyczyniając się do ich rozwoju. Dzięki bogatej tradycji Budowa Roku stała się jednym z najbardziej prestiżowych przeglądów osiągnięć polskiego budownictwa. Współorganizatorem Konkursu jest Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

Obecnie członkowie sądu konkursowego podsumowują wyniki przeprowadzonych wizytacji obiektów budowlanych realizowanych w 2022 roku. Zostanie również przeprowadzona szczegółowa analiza i ocena posiadanych dokumentów. Ocena zgłoszonych inwestycji obejmuje: jakość wykonanych robót, organizację budowy i czas jej realizacji, rozwiązania techniczno-technologiczne procesu realizacji budowy, bezpieczeństwo pracy i ochronę zdrowia, przebieg i formę finansowania inwestycji, koszty realizacji obiektu budowlanego, rozwiązania formalno-prawne w procesie inwestycyjnym, udział inwestora w realizacji obiektu budowlanego oraz wpływ oddziaływania inwestycji na środowisko i gospodarkę regionu.

 

Laureaci XXXIII edycji Konkursu PZITB Budowa Roku 2022 zostaną uroczyście wyróżnieni podczas gali 19 września 2023 roku.

 

 

Przeczytaj też:

Krajowy Konkurs dla Młodych Profesjonalistów 2023

Konkurs „wyKOMBinuj mOst 2023” za nami

Sukces polskich inżynierów w Design and Construct Steel Bridge Competition

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in