„Infrastruktura Polska i Budownictwo” 2022

19.01.2022

XIII Konferencja „Infrastruktura Polska i Budownictwo” 2022 organizowana przez Executive Club odbędzie się 9 marca 2022 r.

 

„Infrastruktura Polska i Budownictwo” 2022

 

W trakcie konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” 2022 w hotelu The Westin Warsaw czołowi eksperci reprezentujący generalnych wykonawców, podwykonawców, a także firmy budowlane wraz z przedstawicielami instytucji publicznych poruszą kluczowe zagadnienia dotyczące drogowych oraz kolejowych inwestycji infrastrukturalnych. Wydarzenie pozwala na wymianę wiedzy oraz opinii pomiędzy najważniejszymi autorytetami i graczami branży.

Tematy paneli dyskusyjnych: zamówienia publiczne, infrastruktura drogowa, infrastruktura kolejowa i transport, budownictwo a rozwój gospodarki. Omówione zostaną m.in. zmiany w prawie zamówień publicznych, warunki kontraktowe czy realizacje w partnerstwie publiczno-prywatnym. Szczególna uwaga poświęcona będzie również inwestycjom kolejowym i drogowym oraz znaczeniu budownictwa dla całej gospodarki, które często jest określane jako jej barometr.

Zwieńczeniem konferencji „Infrastruktura Polska i Budownictwo” 2022 będzie wieczorna gala ,,Diamentów Infrastruktury i Budownictwa”, podczas której nagrodzeni zostaną ci, którzy swoimi działaniami wyróżniają się na tle innych, stając się wzorcem do naśladowania i drogowskazem w wytyczaniu nowych kierunków rozwoju branży.

Więcej na: executiveclub.pl/infrastruktura-polska-i-budownictwo/

 

 

Przeczytaj też:

XII konferencja „Infrastruktura Polska i Budownictwo”

Konferencja Naukowo-Techniczna Konstrukcje Sprężone

„Klimatyzacja obiektów szpitalnych” – konferencja

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.