Konferencja Naukowo-Techniczna Konstrukcje Sprężone

18.01.2022

 

Czwarta edycja Konferencji Naukowo-Technicznej Konstrukcje Sprężone odbędzie się 12-13 maja 2022 roku.

Jest to spotkanie szerokiego środowiska inżynierskiego i naukowo-badawczego, którego obszarem zainteresowań zawodowych jest technologia sprężania. Spotkania odbywają się pod patronatem J.M. Rektora Politechniki Krakowskiej, Dziekana Wydziału Inżynierii Lądowej tejże Politechniki, Przewodniczącego Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk, Przewodniczącej Sekcji Konstrukcji Betonowych tegoż Komitetu, Przewodniczącej PZiTB, Przewodniczącego Polskiej Grupy fib, Przewodniczącego Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej i przewodniczącego Rady Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.

 

Zobacz też:

„Klimatyzacja obiektów szpitalnych” – konferencja

Dzień Inżyniera Budownictwa 2022

 

 

Konferencja KS2021 organizowana jest w cyklu 3-letnim przez Katedrę Konstrukcji Żelbetowych i Sprężonych Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej. Poprzednie jej edycje w latach 2012, 2015 i 2018 były bardzo wysoko oceniane przez uczestników i obfitowały w ciekawe wystąpienia. Celem edycji 2022 jest ponowne stworzenie forum wymiany informacji oraz dyskusji o osiągnięciach i napotykanych problemach, zarówno teoretyczno-badawczych, jak i – w bardzo dużym stopniu – praktycznych.

 

Temat wiodący KS201: KONSTRUKCJE CIĘGNOWE

Więcej szczegółów >>>  www.ks2021.pk.edu.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.