I etap Parkur Residence w Warszawie gotowy

22.12.2020

I etap Parkur Residence otrzymał pozwolenie na użytkowanie. W tej fazie osiedla powstały 132 mieszkania.

 

I etap Parkur Residence na warszawskim Służewcu jest już gotowy do użytkowania. Pierwsi klienci odbiorą klucze do swoich nowych mieszkań już w styczniu. Na osiedlu powstały 132 mieszkania o powierzchni od 27 do 90 m², jak również podziemny parking, w którym część miejsc postojowych przystosowana jest do ładowania samochodów hybrydowych oraz elektrycznych. Na dachu zlokalizowano otwarty ogród. Dodatkowo na terenie osiedla Parkur Residence powstał już park kieszonkowy oraz boisko do gry w koszykówkę. Pojawiły się także elementy małej architektury, takie jak ławki z punktami do zasilania urządzeń mobilnych.

 

I etap Parkur Residence

 

I etap Parkur Residence to pierwsza faza osiedla przy ul. Kłobuckiej 25, które jest realizowane w trzech etapach i obejmie łącznie 400 mieszkań. W listopadzie 2020 roku ruszyła budowa II etapu.

 

I etap Parkur Residence

 

Fiński deweloper YIT zastosował na osiedlu wysokiej jakości materiały budowlane. Elewacja budynku inspirowana jest fińskim stylem. Zastosowano tu także nowoczesne i proekologiczne rozwiązania. Zgodnie z autorską koncepcją YIT „More Life in Yards”, przestrzenie wspólne zostały podzielone na trzy części: strefę aktywności, w której można uprawiać sport, relaksu oraz socjalną – z polaną piknikową i miejscem na grilla.

I etap osiedla mieszkaniowego YIT zrealizował na kilka miesięcy przed założonym w harmonogramie terminem. Generalnym wykonawcą jest firma Kalter S.A.

 

Przeczytaj także: Parkur Residence w stanie zerowym

II etap Parkur Residence w Warszawie

Alinea – nowe mieszkania na Białołęce

Habitat Wilanów – luksusowe osiedle w Warszawie

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.