Habitat Wilanów – luksusowe osiedle w Warszawie

24.11.2020

Habitat Wilanów w Warszawie to nowo powstające osiedle premium, na którym powstanie dziewięć budynków jednorodzinnych dwulokalowych.

 

Habitat Wilanów

 

Habitat Wilanów ulicy Władysława Lercha 15 wybuduje stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA. Osiedle składa się z dziewięciu budynków. Powierzchnia zabudowy wraz z towarzyszącą infrastrukturą wyniesie 12 152 m².

Habitat Wilanów będzie luksusowym osiedlem domów jednorodzinnych dwulokalowych, przeznaczonym dla klienta z sektora premium. Na osiedle złożą się trzy typy domów. W każdym z dziewięciu budynków znajdą się dwa lokale mieszkalne o dwóch kondygnacjach. Powierzchnia użytkowa każdego mieszkania wyniesie od 197 do 280 m². Każdy lokal będzie miał dwa miejsca parkingowe w garażu i dwa na podjeździe do niego. Dla lokali największych, o powierzchni 280 m², dodatkowo przewidziano po jednym miejscu postojowym na zakończeniu wewnętrznego ciągu pieszojezdnego.

 

Habitat Wilanów

 

Do budowy osiedla zostaną wykorzystane materiały wysokiej jakości .Wszystkie obiekty przekryte będą dwuspadowymi dachami. Elewacje budynków wykończone zostaną płytkami ceglanymi oraz płytami typu HPL. Mieszkania będą dobrze doświetlone dzięki dużym przeszklonym witrynom od strony ogrodów.

Mieszkania są zaprojektowane z wydzieleniem na parterze części pomocniczej, czyli garażu i pomieszczenia technicznego. W strefie dziennej znajdzie się salon z aneksem kuchennym i dodatkowe pokoje. Na piętrze zlokalizowane będą sypialnie i łazienki. Wszystkie lokale będą mieć tarasy dostępne z pomieszczeń na piętrze. Znajdować się one będą na dachu nad parterową częścią każdego lokalu.

Budynki Habitat Wilanów będą wyposażone system wentylacji mechanicznej z rekuperacją oraz instalację klimatyzacyjną. Lokale ogrzewane będą za pośrednictwem rozbudowanego systemu ogrzewania podłogowego. W projekcie przewidziano rozwiązania umożliwiające zastosowanie elementów automatycznego sterowania, pozwalającego na korzystanie z technologii smartDOM. W salonach będzie można wykonać kominki.

 

Habitat Wilanów

 

Osiedle zostało zaprojektowane przez Pracownię Projektową Plus3 Architekci, a deweloperem obiektu jest spółka City Homes.

Stan surowy otwarty Habitat Wilanów ma zostać osiągnięty w sierpniu 2021 roku. Natomiast oddanie do użytku wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie zaplanowano na maj 2022 roku.

 

Czytaj także: II etap Parkur Residence w Warszawie

Wrzesińska 2 – mieszkania w starej praskiej kamienicy

Zakończono budowę Apartamentów przy Bramie w Browarach Warszawskich

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in