DzwoNova – Totalbud buduje mieszkania w Łodzi

29.04.2022

DzwoNova to trzy budynki wielorodzinne powstające przy ulicach Dzwonowej i Przewodniej na działkach o łącznej powierzchni 6634 m².

 

DzwoNova

 

Inwestycję mieszkaniową DzwoNova w Łodzi spółki Yuniversal Development buduje stołeczna spółka generalnego wykonawstwa Totalbud SA. Na inwestycję składają się trzy trzykondygnacyjne budynki wielorodzinne przy ulicach Dzwonowej i Przewodniej. Łączna powierzchnia zabudowy wyniesie 1501 m², natomiast budynki staną na działkach o powierzchni 6634 m². Pomiędzy budynkami powstaną tereny zielone.

– Budowa rozpoczyna się kaskadowo na wszystkich trzech budynkach jednocześnie. Kończymy wykopy fundamentowe pod wszystkimi budynkami i niebawem zaczniemy właściwe prace fundamentowe – mówi Jan Sawicki, kierownik kontraktu z ramienia Totalbudu.

 

DzwoNova

 

Budynki osiedla DzwoNova podzielono na A, B i C. W obiekcie A zaprojektowano dziewięć mieszkań, w tym jedno mieszkanie jednopokojowe, trzy dwupokojowe i pięć trzypokojowych. W budynku B znajdą się natomiast 24 mieszkania, w tym sześć mieszkań jednopokojowych, 15 dwupokojowych i trzy mieszkania trzypokojowe. W budynku zaprojektowano również cztery komórki lokatorskie oraz pomieszczenie administracyjne dostępne z zewnątrz. W obiekcie C powstanie 27 mieszkań, w tym jedno mieszkanie jednopokojowe, 23 dwupokojowe i trzy lokale trzypokojowe.

 

DzwoNova

 

W każdym z mieszkań przewidziano pokój dzienny, sypialnię, kuchnię lub aneks kuchenny oraz łazienkę. W każdym budynku będzie jedna klatka schodowa dla wszystkich mieszkań w danym obiekcie. Na parterach, pod biegami klatek schodowych, zaprojektowano pomieszczenia techniczne. Każdy budynek będzie miał własną kotłownię zlokalizowaną na parterze, dostępną z zewnątrz. Budynki nie będą podpiwniczone.

Konstrukcja budynków będzie gotowa do połowy sierpnia 2022 r. Stan surowy zamknięty inwestycja osiągnie w listopadzie. Oddanie obiektu do użytku planowane jest w lipcu 2023 r. Budynki zostały zaprojektowane przez pracownię Biprowłók.

 

Czytaj także:

BOHO – nowe osiedle w Łodzi

Park Poniatowskiego I w Łodzi

Stylowa Biała Kamienica w centrum Łodzi

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.