Park Poniatowskiego I w Łodzi

18.03.2022

Park Poniatowskiego I to nowa inwestycja mieszkaniowa, w której znajdzie się 61 mieszkań. Zakończenie budowy zaplanowano na grudzień 2022 r.

 

Park Poniatowskiego I

 

Park Poniatowskiego I powstaje przy ulicy Rajmunda Rembielińskiego 33/35 w Łodzi, na działce o powierzchni 1977 m². Budynek na planie litery U stanie w ostrych granicach działki. Od strony południowej, stanowiącej pierzeję ul. Rembielińskiego, znajdzie się wjazd do garażu poziomu 0 oraz wejście główne do obiektu. Wzdłuż wschodniej granicy działki zaprojektowano wjazd do garażu usytuowanego na poziomie -1.

 

Park Poniatowskiego I

 

Powierzchnia użytkowa budynku Park Poniatowskiego I wyniesie 3400 m². Znajda się w nim mieszkania od jednopokojowych typu studio o powierzchni ok. 30 m² do ok. 100 m² w przypadku mieszkań czteropokojowych. Każde z nich będzie miało co najmniej jeden balkon, loggię lub taras. Łącznie obiekt zaoferuje 61 lokali. Będzie to 18 mieszkań jednopokojowych, 12 dwupokojowych, 28 trzypokojowych i trzy mieszkania czteropokojowe. Na siedem kondygnacji obiektu przypadną dwie garażowe i pięć mieszkalnych.

 

Park Poniatowskiego I

 

– Obiekt jest konstrukcji żelbetowej słupowo-płytowej. Jest to bardzo dobra informacja dla nabywców lokali, ponieważ ten rodzaj konstrukcji jest najbardziej poszukiwany na rynku mieszkaniowym. Umożliwia on bardzo elastyczne zmiany układów funkcjonalnych mieszkań nie później niż do osiągnięcia stanu surowego budynku i jesteśmy otwarci na tego typu wymagania klientów. Obecnie budowa jest na etapie pierwszej kondygnacji nadziemnej – wyjaśnia Jan Sawicki, kierownik kontraktu z ramienia firmy Totalbud SA – generalnego wykonawcy inwestycji.

Budynek mieszkaniowy zaprojektowała pracownia NOW Biuro Architektoniczne, a jego deweloperem jest Liberty Investments. Ma on być gotowy w grudniu 2022 r.

 

Przeczytaj też:

Stylowa Biała Kamienica w centrum Łodzi

Zielona 6 w Łodzi. Po dwóch latach zakończył się remont zabytkowej kamienicy

Zenit – pierwsze zrównoważone osiedle w Łodzi

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.