Drzymały 17 – nowy apartamentowiec w Poznaniu

07.02.2023

Drzymały 17 to nowo powstająca inwestycja mieszkaniowa klasy premium. Budynek będą cechować wysoka jakość wykończenia oraz energooszczędne i ekologiczne rozwiązania.

 

Drzymały 17

 

Apartamentowiec przy ul. Drzymały 17 powstaje w willowej dzielnicy Sołacz w Poznaniu. W okolicy znajdują się trzy parki: Sołackiego, Adama Wodziczki i Cytadeli.

Bryła budynku przy ul. Drzymały 17 bazuje na owalnych, obłych kształtach, nawiązujących do rozwiązań stosowanych w ekskluzywnych projektach architektonicznych z lat 20. i 30. ubiegłego stulecia. Jednocześnie uzyskano maksymalne doświetlenie naturalnym światłem całego budynku i znajdujących się w nim pomieszczeń. Drzymały 17 będzie mieć 3 kondygnacje naziemne i podziemny garaż. W budynku znajdą się 44 lokale o powierzchni od 27 do ponad 100 m². Na dachu budynku będzie urządzona zielona łąka oraz tarasy, z których rozciągać się będą widoki na spokojne willowe ulice i parki.

 

Drzymały 17

 

Oszczędne ogrzewanie apartamentów w chłodniejszych porach roku zapewni instalacja pompy ciepła. Panele fotowoltaiczne dostarczą natomiast tańszy prąd potrzebny do oświetlenia garażu i części wspólnych całego obiektu.

Niektóre z położonych na ostatnim piętrze apartamentów zostaną wzbogacone o wygodne antresole. Natomiast mieszkania znajdujące się na parterze będą miały przydomowe ogródki. W części garażowej będą znajdować się także rowerownia oraz komórki lokatorskie. Deweloper oferuje przyszłym użytkownikom możliwość indywidualnej adaptacji mieszkań i wykończenia ich pod klucz zgodnie z preferencjami.

 

Drzymały 17

 

Apartamentowiec Drzymały 17 jest realizowana przez Grupę Antczak. Prace budowlane postępują zgodnie z harmonogramem. Zakończenie prac budowlanych przewidywane jest na koniec III kwartału 2024 r. Autorem projektu jest pracownia Modo Architektura.

Projekt jest już drugą, po kameralnym osiedlu Ziębicka 14, inwestycją deweloperską realizowaną przez Grupę Antczak w stolicy Wielkopolski.

 

Czytaj także:

Plac Wolności 6 w Poznaniu – kamienica w remoncie

Saint Martin Residences w Poznaniu

Bookowska 18 w Poznaniu oddana do użytku

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in