BIM DAYS 2022 – Cyfrowy Ekosystem już w październiku

07.09.2022

Na jakim etapie wdrożenia BIM są polskie firmy? Czy możemy już mówić, że to standard? Na ile lepsza współpraca i dostęp do informacji mogą pomóc stawić czoło aktualnym wyzwaniom na rynku architektoniczno-budowlanym?

 

BIM DAYS 2022

 

Autodesk wraz z parterami organizuje BIM DAYS 2022 pod hasłem Cyfrowy Ekosystem. Wydarzenie odbędzie się 25–27 października 2022 r. w formule hybrydowej już po raz ósmy. Dotyczyć będzie tego, jak dzięki technologii i organizacji pracy podnosić efektywność oraz konkurencyjność zarówno poszczególnych firm, jak i całej branży.

Branża architektoniczna i budowlana stoi przed wieloma wyzwaniami. Rosnące ceny energii oraz materiałów budowlanych, niestabilny rynek pracy, zmieniające się warunki prawne. Z drugiej strony dążenie do zrównoważonego projektowania, realizacji obiektów, które współgrają ze środowiskiem i pozytywnie wpływają na społeczeństwo. Współpraca, nowe metody zarządzania oraz realizacji projektów w połączeniu z technologiami, w tym chmurą, narzędziami do symulacji i analiz, wspierają dążenie do tworzenia wyższej jakości obiektów, a jednocześnie podnoszenia produktywności. To tematy, o których będziemy rozmawiać w gronie ekspertów i praktyków.

Konferencja skierowana jest do wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: architektów, konstruktorów, instalatorów, wykonawców oraz inwestorów prywatnych i publicznych. Cyfryzacja procesu umożliwia lepszą współpracę wszystkich tych stron, a także podnoszenie produktywności branży.

BIM DAYS 2022 – Cyfrowy Ekosystem to 3 dni konferencji, 35 sesji i 40 prelegentów, a wśród nich eksperci polscy i zagraniczni, praktycy i inżynierowie.

Konferencja odbędzie się w trybie hybrydowym – pierwszy dzień będzie dostępny dla limitowanej liczby uczestników również stacjonarnie, wszystkie 3 dni będą dostępne w formule online.

Rejestracja oraz program konferencji na www.bimdays.pl

Patroni instytucjonalni: Polska Izba Inżynierów Budownictwa, Polskie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego, Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Stowarzyszenie Architektów Polskich SARP.

 

 

Czytaj także:

Rola CDE w procesach BIM-owych

Protokół informacyjny w projektach BIM według normy ISO 19650

Autodesk BIM DAYS 2021 – przed nami kolejne etapy rozwoju BIM

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in