Patronat honorowy Ministerstwa Rozwoju i Technologii

18.08.2022

 

 

Z przyjemnością informujemy, że wydarzenie Kreator Budownictwa Roku 2022 zostało objęte patronatem honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii.

 

Kreator Budownictwa Roku – projekt ma na celu wyłonienie, a następnie nagrodzenie firm i osób zarządzających, które swoimi dokonaniami wprowadzają zmiany – kreują kierunki rozwoju budownictwa, wdrażając nowe produkty czy innowacyjne technologie. Od 2020 r. wyróżniane są także produkty i inwestycje budowlane tychże firm.

 

W tym roku odbędzie się 12 edycja projektu Kreator Budownictwa Roku, skierowana do osób i firm, które każdego dnia inspirują, motywują do działania i świadomie budują swoją markę.

 

Oprócz Ministerstwa Rozwoju i Technologii nasze wydarzenie zostało również objęte patronatem honorowym przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa.

 

Ogłoszenie laureatów Kreator Budownictwa Roku i wręczenie certyfikatów odbędzie się podczas uroczystej gali w listopadzie 2022 r.
Skontaktuj się z nami – Wydawnictwem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa i dowiedz się, jak otrzymać tytuł Kreator Budownictwa Roku 2022. Zapraszamy.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in