Osiedle Bacciarellego 54 we Wrocławiu w III etapie

08.06.2021

Osiedle Bacciarellego 54 we Wrocławiu powiększy się o trzy kameralne budynki, w których znajdzie się łącznie 91 mieszkań. Mają być gotowe w III kwartale 2022 r.

 

Osiedle Bacciarellego 54

 

We wrocławskim Śródmieściu rozrasta się osiedle Bacciarellego 54. W budowie jest trzeci, przedostatni jego etap, w którym powstaną trzy trzypiętrowe budynki. Znajdzie się tu 91 mieszkań o powierzchni od 29 m² poprzez dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale, aż po dwupoziomowe apartamenty z antresolami liczące powyżej 120 m².

Osiedle Bacciarellego 54 to w 70 procentach tereny zielone, a w każdym z 91 budowanych obecnie mieszkań znajdzie się taras, balkon lub ogród. Koncepcja osiedla opiera się na zapewnieniu mieszkańcom dobrze doświetlonych, otoczonych naturą lokali. Dotychczas sprzedano już niemal wszystkie lokale z dwóch pierwszych etapów inwestycji. W ramach I etapu inwestycji oddano do użytku dwa budynki o niskiej, dwupiętrowej zabudowie. Mieszczą się tam w sumie 62 lokale (kawalerki, 2-, 3- oraz 4-pokojowe) o powierzchni od 37 do 111 m². II etap objął budowę trzech willi o podwyższonym standardzie, z 27 mieszkaniami 2-, 3- i 4-pokojowymi o wielkości od 41 do 81 m².

 

Osiedle Bacciarellego 54

 

Wrocławskie osiedle dewelopera Trei Real Estate Poland zlokalizowane jest w dzielnicy Śródmieście, przy ul. Bacciarellego 54. Deweloper zaaranżował także park do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Docelowo projekt będzie się składać z 14 budynków i zaoferuje 280 mieszkań. Trzecia faza projektu, zgodnie z harmonogramem, ma zostać ukończona w III kwartale 2022 r. Jej generalnym wykonawcą jest AWM Budownictwo. W ramach następnego, IV etapu, powstanie wybuduje kolejnych 100 mieszkań.

 

Czytaj także:

I etap osiedla Bacciarellego 54 we Wrocławiu gotowy

Rezydencja Karłowice we Wrocławiu gotowa

Osiedle Jutrzenka we Wrocławiu – II etap w budowie

 

Sprawdź: Produkty

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in