Rezydencja Karłowice we Wrocławiu gotowa

17.05.2021

Rezydencja Karłowice we Wrocławiu osiągnęła stan surowy. Będzie to ekskluzywny budynek z zaledwie 14 mieszkaniami.

 

Rezydencja Karłowice

 

Rezydencja Karłowice powstaje przy ul. Przesmyckiego na wrocławskich Karłowicach, niedaleko Odry. Wyróżnia się on nowoczesną, kameralną i butikową architekturą oraz elegancko urządzonymi częściami wspólnymi. Inwestycja osiągnęła stan surowy zamknięty i wiosną wkroczyła w ostatni etap. Aktualnie wykonywane są elewacje. W środku trwa urządzanie części wspólnych. Mieszkania są już gotowe, a pozostałe do wykonania prace powinny zakończyć się latem 2021 r.

Rezydencja Karłowice to 2-piętrowy budynek z 14 mieszkaniami o wielkości od 41 do 112 m² i garażem podziemnym. W obrębie klatki schodowej na jednej kondygnacji znajdują się tylko dwa apartamenty. Mieszkania są wysokie – mają aż 2,85 m. Wszystkie lokale usytuowane na piętrach mają balkony albo duże tarasy, a na parterze znajdują się ogródki. Każde mieszkanie wyposażone jest w klimatyzację oraz wideodomofony dla większego bezpieczeństwa.

 

Rezydencja Karłowice

 

Rezydencja Karłowice to budynek o wyważonych proporcjach i dużych przeszkleniach. Jego wizytówką będą części wspólne wykończone szlachetnymi materiałami, takimi jak kamień i tłuczone szkło. W obiekcie znajdzie się parking podziemny, w którym będą dwupoziomowe miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestorem jest spółka deweloperska G7 Invest. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia APP Konarzewski z Wrocławia.

 

Przeczytaj też:

Osiedle Jutrzenka we Wrocławiu – II etap w budowie

Wojszyckie Alejki we Wrocławiu w rozbudowie

HB1820 we Wrocławiu – rozpoczęcie budowy

 

Polecamy: Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in