Nowa fabryka Hydroline w Stargardzie

07.08.2019

Fabryka Hydroline to nowy obiekt fińskiego producenta w dziedzinie hydrauliki siłowej powstały w ramach Parku Przemysłowego Nowoczesnych Technologii w Stargardzie.

 

 

Fabryka Hydroline powstała w wyniku decyzji o relokacji poprzedniej fabryki zlokalizowanej nieopodal obecnej, a tym samym rozwinięcia działalności firmy. Już w sierpniu br. rozpocznie się w nim produkcja siłowników hydraulicznych.

Nowy obiekt jest trzykrotnie większy od poprzedniego. Jego powierzchnia wynosi o 13 000 m², z czego 12 000 m² zajęła strefa przemysłowa – która może być w przyszłości rozbudowana – i 1000 m² – socjalno-biurowa. W części przemysłowej znalazły się pomieszczenia wymagane do sprawnej działalności produkcyjnej – sprężonego powietrza, magazyn czy akumulatorownia wózków widłowych. Obiekt został odpowiednio dostoswany do działalności Hydroline i jej pracowników – obciążenie posadzki wynosi 7t/m², zamontowane świetliki zajęły 12,5% dachu, a natężenie oświetlenia LED zostało zwiększone do 500 lux.

Fabrykę Hydroline wybudował Panattoni Europe w formule BTS w ciągu 7 miesięcy, a czas ukończenia był wpisany w ściśle zaplanowany harmonogram dotychczasowego zakładu produkcyjnego, tak by relokacja nie zachwiała ciągłości pracy linii produkcyjnych. Również lokalizacja nowego obiektu w całym procesie nie była przypadkowa.

 

Czytaj także: FIBARO otwiera nową fabrykę

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.