Nickel Resort & Spa – apartamenty w Grzybowie

23.11.2022

Nickel Resort & Spa w nadmorskim Grzybowie to pierwszy obiekt nowej sieci resortów wypoczynkowych pod marką Nickel.

 

Nickel Resort & Spa

 

Nickel Resort & Spa będzie dwupiętrowym budynkiem z apartamentami inwestycyjnymi. Apartamenty z układami jedno- lub dwupokojowymi będą mieć powierzchnię od 18 do 56 m². W I etapie powstanie 147 lokali. W obiekcie znajdą się także: strefa wellness & spa, a w niej saunarium, kompleks basenów wewnętrznych i liczne wodne atrakcje dla dzieci, oraz strefa fitness. Gastronomia obejmie bar i restaurację. Przestrzenie sprzyjające wypoczynkowi i wyciszeniu to lounge, tarasy na dachu, strefa wydmowa na patio. W budynku przewidziano również modułowe sale konferencyjne.

Nickel Resort & Spa charakteryzować się będzie architekturą inspirowaną lokalnym nadmorskim otoczeniem. Kolejne obiekty należące do sieci będą realizować tę samą ideę.

– Wspólnym mianownikiem realizacji należących do sieci Nickel będą architektura czerpiąca inspirację z lokalnego otoczenia oraz biofiliczny design, a także holistyczne podejście do gościnności i obsługi klientów. W przypadku inwestycji Nickel Resort & Spa w Grzybowie wyraźne będą nadmorskie akcenty na elewacjach: motyw rybiej łuski oraz balkony inspirowane vintage’owymi koszami plażowymi – tym razem w nowoczesnym wydaniu. Azylem dla mieszkańców będzie strefa, w której odtworzymy wydmę, z autentycznym nadmorskim piaskiem porośniętym rodzimą roślinnością charakterystyczną dla Pomorza Zachodniego – opisuje inwestycję Edyta Kołodziej, dyrektor sprzedaży i marketingu w firmie Nickel Development, deweloperze obiektu.

 

Nickel Resort & Spa

 

Operatorem obiektu w Grzybowie i kolejnych, już planowanych inwestycji, ma być Nickel Hospitality. Nowa spółka, oprócz opieki operatorskiej nad wszystkimi obiektami, będzie wspierać swoich inwestorów w dążeniu do zapewnienia gościom holistycznego wypoczynku. Do tej konstelacji ma dołączyć jeszcze partner strategiczny, którego zadaniem będzie operacyjne zarządzanie poszczególnymi obiektami. Rozmowy są zaawansowane i wkrótce partner zostanie wyłoniony.

Zakończenie inwestycji zaplanowano na II kwartał 2025 r. Architekturę budynku przygotowała pracownia Ultra Architects, a wnętrza zaprojektowała firma Q2 Studio.

 

Przeczytaj też:

Poczta w Krakowie przejdzie modernizację

B&B Lublin Centrum otwarty

Dom Medyków w Krakowie zostanie przebudowany na hotel i akademik

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in