Między Mostami – nowe osiedle w Kaliszu

08.02.2021

Między Mostami utworzą dwa niskie budynki wielorodzinne usytuowane przy ul. Garncarskiej w Kaliszu.

 

Między Mostami

 

Osiedle Między Mostami to kameralna inwestycja położona przy ul. Garncarskiej 3 w Kaliszu, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bernardyńskiego oraz Parku Miejskiego. Deweloperem i generalnym wykonawcą budynków jest Firma Budowlana Antczak. Inwestor rozpoczął już sprzedaż mieszkań.

W ramach osiedla Między Mostami powstają dwa 5-kondygnacyjne budynki z windami oraz niski budynek garażowy. Łączna powierzchnia użytkowa obiektów wyniesie blisko 4 tys. m². 77 mieszkań będzie mieć zróżnicowaną powierzchnię – od 29 do 96 m². Teren inwestycji zostanie ozdobiony zielenią, wkomponowując budynki w okoliczne tereny zielone. Dla najmłodszych mieszkańców zaprojektowano także plac zabaw. Na osiedlu przewidziane są miejsca parkingowe.

 

Między Mostami

 

Osiedle zostało zaprojektowane przez  poznańską pracownię MODOarchitektura. Termin realizacji inwestycji zaplanowano w dwóch etapach: na IV kwartał 2021 roku oraz I kwartał 2022 roku.

 

Przeczytaj też: Panattoni Park Kalisz – ruszyła budowa

Węzeł betoniarski FB Antczak w Kaliszu już działa

Nowy BTS w Kaliszu dla producenta rozwiązań technicznych

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.