Już 11 października rusza nabór do V Edycji Programu Szkoleniowego Online – Mistrz Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

15.09.2022

To doskonała możliwość na rozwój niezbędnej – interdyscyplinarnej wiedzy inżynierów budownictwa, wykonawców, projektantów i innych uczestników procesu budowy z zakresu nadzoru, realizacji, projektowania i doradztwa w ramach nowych oraz modernizowanych budynków do najwyższych standardów energetycznych.

 

 

Szkolenie posiada akredytację Polskiego i Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i obejmuje jednocześnie dwie specjalizacje – powłoka budynku oraz instalacje w budynku.

 

Otwarta edycja szkolenia odbywa się tylko 2 razy w roku.

 

 

Organizator i trener

Szkolenie organizowane jest w ramach Akademii Zdrowego Budownictwa – założonej i prowadzonej przez arch. Kamila Wiśniewskiego – międzynarodowego trenera i eksperta budownictwa energooszczędnego i pasywnego, akredytowanego przez Polski i Niemiecki Instytut Budownictwa Pasywnego.

 

Arch. Kamil Wiśniewski – założyciel pracowni GreenCherry Architecture. Należy do Zespołu Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego, wieloletni współpracownik Niemieckiego Instytutu. Certyfikator Budynków Pasywnych na zasadach PHI Darmstadt oraz Europejski Certyfikowany Planista Budownictwa Pasywnego.

 

Zaprojektował ponad 75 tys. m² powierzchni w standardzie pasywnym na terenie 6 państw. Doradza i szkoli w temacie efektywności energetycznej budynków na terenie Europy i Chin.

 

Proces edukacji

 • Edukacja odbywa się na platformie szkoleniowej online, do której każdemu z kursantów przydzielane są indywidualne dane logowania.
 • Pierwsza partia materiałów i ćwiczeń do wykonania zostanie udostępniona 17 października 2022 r. Pozostałe materiały będą pojawiać się w regularnie, przez kolejne 10 tygodni. Uczestnik sam ustala własne tempo nauki.
 • Do każdej części materiałów można zadawać pytania poprzez specjalny formularz online.
 • Po zakończeniu naboru ustalany jest harmonogram spotkań LIVE z trenerem (min. 5 webinarów, ok. 2-3 godziny każdy), które mają na celu podsumowanie dotychczas udostępnionych informacji, jak również odpowiedź na bieżące pytania uczestników. Nagrania ze spotkań LIVE są dołączane do materiałów szkoleniowych jako uzupełnienie.
 • Forma szkolenia i okres 2 lat dostępu do platformy online wraz z aktualizacjami, umożliwiają indywidualne tempo i godziny nauki bez odrywania się od bieżących projektów. Sposobność powtórek wybranych zagadnień na życzenie 24/7, wpływa dodatkowo na utrwalenie całości materiału szkoleniowego.

Certyfikacja i Międzynarodowy Egzamin

 • Standardowo, po ukończonym szkoleniu, uczestnicy otrzymują Certyfikat Akademii Zdrowego Budownictwa – akredytowanej Jednostki Szkoleniowej przez Niemiecki i Polski Instytut Budownictwa Pasywnego.
 • Opcjonalnie każdy z uczestników może przystąpić do Międzynarodowego Egzaminu PHI Darmstadt, który ma miejsce tylko 2 razy do roku na całym świecie (płatny osobno).
 • Po zdanym egzaminie absolwenci otrzymują Certyfikat, Logo i Tytuł Europejskiego Certyfikowanego Mistrza/Wykonawcy Budownictwa Pasywnego wpisanego na Europejską Listę Specjalistów Niemieckiego Instytutu Budownictwa Pasywnego w Darmstadt.
 • Szkolenie, w połączeniu ze zdanym Międzynarodowym Egzaminem, stanowi poświadczenie najwyższych kwalifikacji z zakresu nadzoru, realizacji i projektowania obiektów pasywnych i wysoce energooszczędnych oraz modernizacji starych budynków i ich instalacji do najwyższych standardów energetycznych, zaś uzyskany tytuł honorowany jest na całym świecie.

Społeczność ekspertów

 • Po zaliczonym Międzynarodowym Egzaminie, Absolwenci uzyskują dostęp do zamkniętej grupy Ekspertów Budownictwa Pasywnego. Są wśród nich inżynierowie budownictwa, projektanci, wykonawcy, producenci materiałów budowlanych, montażyści, serwisanci i inni! To nowe kontakty, wzajemne wsparcie i współpraca!

Zgłoszenia i dodatkowe informacje

 • Nabór uczestników trwa do 21 października 2022, do godz. 21:00 lub wyczerpania miejsc w zależności od tego co nastąpi wcześniej.
 • Cena regularna za udział w Programie Szkoleniowym wraz z 2-letnim dostępem do platformy i aktualizacjami wynosi 3 990 zł netto + 23% VAT (średnio 166,25 zł netto/m-c za okres 2 lat).
 • Zamówienia można składać na adres mailowy: zamowienia@akademiazdrowegobudownictwa.pl z podaniem ilości osób oraz danych do faktury lub drogą telefoniczną w przypadku potrzeby uzyskania dodatkowych informacji: 508 449 288

> Zamówienia online >> kup teraz

> Strona szkolenia >> sprawdź teraz

> Opinie absolwentów >> obejrzyj teraz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: materiał partnera

 

Polecamy: Akademia Zdrowego Budownictwa uruchamia na swojej stronie listę Certyfikowanych Mistrzów Budownictwa Pasywnego i Energooszczędnego

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in