EVVA Polska ma nową siedzibę!

04.12.2022

1 grudnia 2022 roku odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby firmy EVVA Polska. W wydarzeniu udział wzięło ponad 60 gości, wśród których znaleźli się partnerzy EVVA, klienci, generalni wykonawcy, architekci oraz przedstawiciele mediów.

 

Otwarcie zostało poprzedzone filmem video z życzeniami od właściciela EVVA  Sicherheitstechnologie GmbH pana Stefana Ehrlich-Adám. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała Dyrektor Zarządzająca EVVA Polska Dominika Zajączkowska wraz z Martinem Kernthaler Dyrektorem ds. marketingu międzynarodowego EVVA Gmbh.

 

Dynamiczny rozwój firmy spowodował, że dotychczasowa siedziba firmy nie była już wystarczająca. Potrzebowaliśmy powierzchni biurowej oraz magazynowo-produkcyjnej, która byłaby adekwatna do naszych potrzeb. Nowa siedziba to lepsze warunki dla komfortowej pracy całego zespołu, a także wygodne i przestronne wnętrza z miejscem do prezentacji mechanicznych i elektronicznych systemów zamknięć i kontroli dostępu oraz szkoleń dla naszych partnerów i klientów – podkreśla Dominika Zajączkowska, dyrektor zarządzająca EVVA Polska.

 

FILM z otwarcia siedziby

 

Podczas otwarcia zaproszeni goście mieli okazję wysłuchać prezentacji o zrównoważonych rozwiązaniach wprowadzonych w fabrykach EVVA, wziąć udział w debacie „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie”, poznać najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz, a także wziąć udział w praktycznych pokazach wkładek bębenkowych systemów Akura 44 i 4KS.

 

Nowa siedziba EVVA Polska mieści się przy ul. Rzemieślniczej 12 w miejscowości Blizne Łaszczyńskiego, blisko warszawskiej dzielnicy Bemowo. Firma zajmuje dwie kondygnacje w nowym budynku, w którym zastosowano nowoczesne i energooszczędne rozwiązania techniczne.

 

Materiał promocyjny firmy EVVA Polska Sp. z o.o.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.