Złoty Medal Wybór Konsumentów – laureaci

22.12.2020

Złoty Medal Wybór Konsumentów przyznawany jest w trzech kategoriach: „Dom, ogród, ekologia”, „Zdrowie, edukacja, hobby” oraz „Urządzenia, elektronika”. W 2020 roku medale trafią do 38 firm.

 

Złoty Medal Grupy MTP przyznawany jest eksponowanym podczas wydarzeń targowych produktom, które uzyskały rekomendację grona ekspertów danej branży. W 2012 roku formuła konkursu została poszerzona o plebiscyt konsumencki. Spośród laureatów Złotego Medalu poszczególnych wydarzeń targowych, w drodze głosowania internetowego, wyłaniani są zwycięzcy w kategorii Złoty Medal Wybór Konsumentów.

Złoty Medal Wybór Konsumentów

Pandemia spowodowała, że laureaci głosowań z lat 2019 i 2020 nie mogli otrzymać nagród na gali organizowanej co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Statuetki trafią do nich na początku 2021 roku.

 

W gronie finalistów znalazło się 38 produktów. W plebiscytach z roku 2019 konsumenci docenili 20 innowacyjnych rozwiązań, natomiast w rywalizacji roku 2020 zostało przyznanych 18 nagród. Głosowania zakończyły się 15 grudnia 2020.

 

Zobacz też:

Laureaci zostali podzieleni na trzy główne kategorie:  „Dom, ogród, ekologia”, „Zdrowie, edukacja, hobby” oraz „Urządzenia, elektronika”.

 

W kategorii „Dom, ogród, ekologia” nagrodzono między innymi:

 • lampę solarną Merkur, która doskonale harmonizuje z każdym otoczeniem;
 • lekkie i trwałe turbiny wiatrowe Viko Wings;
 • wytrzymałą i mało wymagającą trawę – kostrzewę Miedzianobrody;
 • materac Materac Medivis Talalay Blue H3 Cooling, który wywołuje efekt chłodzenia ze względu na zawarte w jego pokrowcu mikrokapsułki z kryształkami mentolu;
 • inteligentnego robota do recyklingu AMP Cortex™, który potrafi sam się uczyć, analizując miliony obrazów różnych sortowanych materiałów.

W kategorii „Zdrowie, edukacja, hobby” nagrodzono:

 • Karty Grabowskiego – serię gier edukacyjnych, które  pomagają dzieciom w nauce logicznego myślenia;
 • olej do brody Steam Punk;
 • naturalne smakołyki dla koni JMS Horse Treats.

W kategorii „Urządzenia, elektronika” nagrodzono:

 • system obsługi zamówień telefonicznych i online Delivery Gastro, który z pewnością ułatwia pracę restauratorom w warunkach pandemii;
 • Ergospirometr CardioTEST CPET służący do wykonywania standardowych elektrokardiograficznych testów wysiłkowych wraz z bezpośrednią oceną wydolności;
 • platformę VMS GANZ CORTROL, która obsługuje ponad 5000 modeli kamer IP 140 producentów, dzięki czemu jest idealnym narzędziem dla centrów zarządzania bezpieczeństwem.

 

Pełną listę produktów, które zyskały uznanie grona ekspertów Sądu Konkursowego, a następnie konsumentów głosujących na ulubione oferty danej branży, znaleźć można na stronie www.zlotymedal.com 

 

Grupy MTP

 

Sprawdź: Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.