BUDMA przeniesiona na listopad 2021 roku

10.11.2020

Z powodu sytuacji epidemicznej organizatorzy targów BUDMA zmienili ich termin. Wydarzenie nie odbędzie się w lutym, a w listopadzie 2021 roku.

Budma 2021

 

Organizatorzy wydarzenia, w związku z obecną sytuacją epidemiczną w Polsce i na świecie, i po rozmowach z partnerami biznesowymi, mają uzasadnione obawy, że organizacja zaplanowanych na luty 2021 Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, a także Targów Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH będzie niemożliwa na poziomie, do jakiego branża jest od wielu lat przyzwyczajona. Dlatego też Zarząd Grupy MTP podjął decyzję o przeniesieniu targów BUDMA 2021 oraz WINDOOR-TECH na termin 23-26 listopada 2021 roku. Tym samym ich tematyka zostanie dodatkowo wzbogacona o ofertę Targów Branży Szklarskiej GLASS oraz Targów Branży Kamieniarskiej STONE.

 

Zobacz:

Zmiana terminu targów nie oznacza braku kontaktu z branżą – w terminie wcześniej przewidzianym na organizację targów BUDMA i WINDOOR-TECH (2-5.02.2021r.), zaplanowane są dwie cenione przez sektor budowlany oraz środowisko architektów i projektantów konferencje (w wersji hybrydowej
lub on-line):

  • Forum Gospodarcze Budownictwa „BUILD 4 FUTURE”
  • Forum Designu i Architektury „D&A”

 

Zespół BUDMA / WINDOOR-TECH

 

Polecamy: Produkty budowlane

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.