XIX Zjazd Zachodniopomorskiej OIIB

17.07.2020

XIX Zjazd Sprawozdawczy Zachodniopomorskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa miał miejsce się 10 lipca br.

 

Jan Bobkiewicz – przewodniczący Okręgowej Rady

 

Ze względu na sytuację epidemiczną, jaka panuje w kraju, XIX Zjazd Sprawozdawczy Zachodniopomorskiej OIIB odbył się przy wykorzystaniu środków bezpośredniego porozumiewania na odległość, umożliwiając dwustronną komunikację w czasie rzeczywistym.

Wszyscy delegaci Izby Zachodniopomorskiej zostali wcześniej poinformowani o takiej formie przeprowadzenia zjazdu oraz zostały wykonane konieczne próby połączeń z każdym delegatem. Uczestnicy otrzymali loginy i hasła, co umożliwiło połączenie się on-line w trybie telekonferencji w trakcie trwania zjazdu.

Do siedziby izby zostało zaproszonych kilku delegatów oraz przedstawiciel kancelarii prawnej obsługującej izbę. Zjazd prowadził dr inż. Jan Bobkiewicz – przewodniczący Okręgowej Rady wraz z mgr. inż. Adamem Boridko – sekretarzem rady izby i mgr. inż. Kazimierzem Mateckim – członkiem prezydium okręgowej rady. Część delegatów spotkała się również w Biurze Terenowym w Koszalinie, natomiast reszta uczestniczyła w zjeździe w swoich mieszkaniach i miejscach pracy.

W zjeździe na 108 wybranych delegatów udział wzięły 84 osoby, co stanowi 77,77% uprawnionych.

Program przewidywał uchwalenie 15 uchwał, które podczas obrad zostały zatwierdzone w sposób jednomyślny.

 

Jan Bobkiewicz

przewodniczący Okręgowej Rady

Adam Boridko

sekretarz Okręgowej Rady

 

Czytaj także: Nowy przewodniczący Świętokrzyskiej OIIB

XIX Krajowy Zjazd Sprawozdawczy PIIB

XIX Zjazd Pomorskiej OIIB

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.