Wirtualna konferencja BIM Week

17.06.2020

Już wkrótce, w dniach 22-26.06.2020 r. odbędzie się wyjątkowe wydarzenie dla branży budowlanej – wirtualna konferencja BIM Week. Zaplanowano siedem webinariów, indywidualne konsultacje (online i telefoniczne) oraz zniżki na zakup i wdrożenie oprogramowania dla architektów, konstruktorów i projektantów instalacji. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Wydarzenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych technologią Building Information Modeling,
w szczególności tych, którzy rozważają wdrożenie technologii od podstaw i poszukują solidnego know how.
 

Pomysłodawcą i organizatorem przedsięwzięcia jest Grupa TMSYS, od szesnastu lat związana z branżą. Firma dostarcza kompleksowe oprogramowania BIM, realizuje wdrożenia i szkolenia na wszystkich poziomach zaawansowania, a także aktywnie propaguje technologię BIM w Polsce.

 

Podczas konferencji pięciu doświadczonych prelegentów poprowadzi merytoryczne webinaria. Wszystkie zainteresowane osoby już teraz mogą bezpłatnie zarejestrować się na dowolną ilość prelekcji z wybranych tematów:

  • BIM dla początkujących / (Karol Janeczko)
  • ALLPLAN jako baza dla projektu BIM / (Konstanty Protchenko)
  • Najczęstsze problemy podczas wdrożeń BIM (Jacek Blusiewicz)
  • Współpraca Architekt – konstruktor na podstawie pliku IFC (Karol Janeczko)
  • Wirtualny spacer / Jakie korzyści płyną z wykorzystania VR (Michał Skwarczek)
  • BIM w prefabrykacji / PLANBAR i TIM do projektowania i produkcji konstrukcji prefabrykowanych (Konstanty Protchenko)
  • Konstrukcje stalowe i analiza konstrukcji w BIM (Piotr Owoc)

Dodatkowo w czasie trwania wirtualnej konferencji (22-26.06.2020 r.) dla wszystkich zainteresowanych technologią BIM uruchomiona zostanie infolinia oraz czat z konsultantami. Specjaliści będą odpowiadać na pytania dotyczące wdrażania nowych rozwiązań, szkoleń i certyfikacji, a także udzielać rad z zakresu zasad i dobrych praktyk związanych z BIM.

 

Firma TMSYS deklaruje także bezpłatną pomoc z zakresu wdrożenia BIM w firmach, również po zakończeniu pięciodniowej konferencji. Doradztwo telefoniczne (lub mailowe) ma polegać na udzieleniu niezbędnych informacji oraz instruowaniu, jak powinno przebiegać sprawne wdrożenie technologii w przedsiębiorstwie.

 

Podczas wirtualnej konferencji architekci, konstruktorzy, a także projektanci instalacji będą mieli okazję nie tylko pozyskać wiedzę z zakresu technologii BIM, ale także zakupić rozwiązania w atrakcyjnej cenie. Każdy uczestnik otrzyma voucher upoważniający do 20% zniżki na zakup programów, w dniach 22-26.06.2020 r. W ofercie promocyjnej znajdą się m.in. Allplan Architecture, Allplan Engineering, SCIA Engineering oraz eyecad VR, Planbar, TIM, a także specjalistyczne konsultacje, wdrożenia oraz szkolenia.

 

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia oraz formularze rejestracyjne na poszczególne webinaria znajdziesz na: https://bimweek.carrd.co/

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.