W Poznaniu powstaje prestiżowa inwestycja Pułaskiego 19

03.06.2024

W dzielnicy Sołacz, blisko śródmieścia, powstaje luksusowy budynek mieszkalny. Pułaskiego 19 to kolejny wspólny projekt Duda Development i Grupy Verbicom.

 

Generalnym wykonawcą jest Trasko Invest, firma budowlana z 30-letnim doświadczeniem. Inwestycję wyróżnia prestiżowa lokalizacja, podwyższony standard wykończenia i przemyślany w najdrobniejszych szczegółach projekt autorstwa pracowni CDF Architekci.

 

Pułaskiego 19

 

Duda Development, Grupa Verbicom i CDF Architekci współpracowały już przy ukończonej w kwietniu 2020 roku inwestycji Fyrtel Wilda, budynku mieszkalnym w sąsiedztwie poznańskiego Rynku Wildeckiego.

 

Pułaskiego 19 znajduje się blisko centrum miasta i popularnych terenów zielonych Poznania, takich jak Park Sołacki, Park Wodziczki oraz Cytadela.

 

Pułaskiego 19 z rozwiązaniami proekologicznymi

Projekt budynku wyróżnia nie tylko elegancka bryła z przestronnymi tarasami na dachu. Pułaskiego 19 to inwestycja, w której zastosowano rozwiązania zgodne z ideą trwałego i zrównoważonego rozwoju. Duda Development w swoich realizacjach konsekwentnie stara się minimalizować negatywny wpływ inwestycji na środowisko. Firmie bliskie są rozwiązania proekologiczne, dlatego w budynku Pułaskiego 19 znajdą się: system odzyskiwania wody deszczowej z dachu, energooszczędna pompa ciepła i wentylacja z rekuperacją.

 

Zainteresowani inwestycją mają aktualnie do wyboru 27 mieszkań o funkcjonalnym rozkładzie i metrażu od 35 aż do 191 mkw. Mieszkańcy lokali na najwyższej kondygnacji będą mogli korzystać z dużych tarasów na dachu. W budynku zaplanowano całodobową portiernię i dwupoziomowy podziemny parking wyposażony w instalację umożliwiającą dodanie stacji ładowania dla samochodów elektrycznych.

 

Pułaskiego 19

 

Ponadczasowy projekt

Przestrzenie wspólne zostaną wykończone z użyciem najwyższej jakości materiałów, w duchu nowoczesnego luksusu. Za ich wygląd odpowiada pracownia DOT.Interiors, związana ze studiem architektonicznym CDF Architekci. Kamienne okładziny schodów, bezspoinowa posadzka oraz płytki marek Mutina i Emil Ceramica to produkty, dzięki którym projekt zyska ponadczasowy styl.

 

 

Oficjalna inauguracja projektu miała miejsce w lutym 2024 roku. Po symbolicznym wbiciu pierwszych szpadli prace postępują sprawnie. Zrealizowano już część podziemną konstrukcji budynku w zakresie ścian szczelinowych oraz płyty fundamentowej.

 

Kameralny budynek mieszkalny Pułaskiego 19 ma w zamyśle inwestorów wyznaczać standardy w zakresie mieszkalnictwa premium i stać się nowym i ciekawym punktem na architektonicznej mapie Poznania. Jest to oferta skierowana do osób szukających komfortu i spokoju w bezpośrednim sąsiedztwie centrum tętniącego życiem miasta. Sprzedaż mieszkań w budynku Pułaskiego 19 już trwa.

 

>>> Teatr Muzyczny w Poznaniu będzie miał nową siedzibę

>>> Plac Wolności 6 w Poznaniu – kamienica w remoncie

>>> Drzymały 17 – nowy apartamentowiec w Poznaniu

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in