Trzy nowe hotele Hampton by Hilton

23.11.2016

Hilton Worldwide podpisał umowy na powstanie trzech nowych obiektów Hampton by Hilton, których otwarcie przewidziano na 2018 r.

Liczący 163 pokoje Hampton by Hilton Warsaw Mokotow powstanie na Służewcu, u zbiegu dwóch najbardziej uczęszczanych ulic w tej okolicy, Cybernetyki i Postępu, i jednocześnie znajdować się będzie nieopodal Lotniska Chopina. Hilton Worldwide zawarło z Sun Investment umowę na zarządzanie budowanym obecnie hotelem, którego otwarcie zaplanowane jest na koniec roku 2018. Generalnym wykonawcą hotelu jest Eiffage Polska Budownictwo.

 

 

Hampton by Hilton Poznan Old Town, w którym dostępnych będzie 117 pokoi, jest inwestycją realizowaną przez BB Capital Group.

 

 

Liczący 95 pokoi Hampton by Hilton Kalisz, należący do Antczak Calisia Spółka Komandytowa, zostanie otwarty w 2018 r. Hotel powstanie w ramach rewitalizacji dziewiętnastowiecznej fabryki pianin i fortepianów Calisia, w której powstaną przestrzenie o różnorodnym przeznaczeniu. Hotel będzie zarządzany przez Philoxenos Polska.

 

 

Hampton by Hilton Poznan Old Town mieścić się będzie w Poznaniu przy ul. Świętego Marcina 6/Podgórnej 14, Hampton by Hilton Kalisz – przy ul. Fryderyka Chopina 9, a Hampton by Hilton Warsaw Mokotow – przy ul. Postępu 7.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.