thinkproject i Mensch und Maschine – partnerstwo master reseller

14.01.2020

thinkproject – wiodący europejski dostawca usług SaaS dla branży budowlanej i inżynieryjnej, ogłosił nową współpracę partnerską z firmą Mensch und Maschine Software SE (M+M).

M+M, dostawca rozwiązań Computer Aided Design, Computer Aided Manufacturing (CAD/CAM), Product Data Management (PDM) oraz Building Information Modelling/Management (BIM), w styczniu 2020 został niewyłącznym, głównym dystrybutorem produktów DESITE BIM firmy thinkproject.
 


 

DESITE BIM został dodany do portfolio produktów thinkproject poprzez przejęcie w 2019 roku dawnej spółki ceapoint aec technologies GmbH. Sześć wariantów produktów DESITE BIM oferuje różne poziomy, jeśli chodzi o zaawansowanie BIM oraz płynną współpracę i wymianę informacji podczas realizacji projektów budowlanych dzięki otwartej i neutralnej obsłudze różnych formatów danych, oraz łatwej integracji z CDE. Narzędzie to umożliwia łączenie różnych typów informacji w modelach BIM, sprawdzanie modeli i wykrywanie kolizji oraz przeprowadzanie symulacji 4D, a także tworzenie harmonogramów, analizę informacji i określenie ilości.

Portfolio produktów DESITE BIM przenosi BIM na inny poziom i jest doskonałą opcją dla wielu klientów, ponieważ dobrze integruje się z tak wieloma istniejącymi programami. Jesteśmy podekscytowani współpracą z thinkproject w celu sprzedaży tego produktu i włączenia go do naszego czołowego europejskiego programu szkoleniowego BIM Ready – mówi Rainer Sailer, dyrektor zarządzający ds. budownictwa i architektury w firmie Mensch und Maschine.

Będąc już uznanym ekspertem BIM, Mensch und Maschine doskonale pasuje do tego rodzaju partnerstwa. Ich wiedza i zasoby pomogą nam wprowadzić DESITE BIM na nowe rynki w Europie i przyniosą wielką wartość naszym klientom – komentuje Jochen Hanff, dyrektor ds. strategii i innowacji produktu w thinkproject.

Mensch und Maschine będzie wspierać thinkproject w sprzedaży, marketingu i szkoleniu klientów w zakresie produktów DESITE BIM w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Rumunii, na Węgrzech i w Polsce.

Dzięki połączeniu sił z firmą Mensch und Maschine, thinkproject będzie mógł nadal rozwijać się jako światowy lider w "construction intelligence", udostępniając nasze produkty szerszej, międzynarodowej grupie odbiorców, zapewniając jednocześnie wysoki poziom wsparcia i wysoką jakość produktów, których nasi klienci oczekują od thinkproject" – dodaje, Anton Hofmeier, CSO w thinkproject.

O thinkproject:

thinkproject, z siedzibą w Monachium, jest światowym liderem w ”construction intelligence”. Nasze cyfrowe technologie uwalniają potencjał ludzi i informacji, aby pomóc budować lepszy świat. Od 2000 roku pomagamy naszym klientom w realizacji ich projektów. Jesteśmy wiodącym dostawcą usług Saas dla branży budowlanej i inżynieryjnej w Europie. www.thinkproject.com

O Mensch und Maschine:

Mensch und Maschine Software SE (M+M) jest wiodącym dostawcą rozwiązań Computer Aided Design, Computer Aided Manufacturing (CAD/CAM), Product Data Management (PDM) oraz Building Information Modelling/Management (BIM). Posiada biura w Niemczech, Austrii i Szwajcarii, Francji, Włoszech, Wielkej Brytanii, Polsce, Rumunii, Hiszpanii, USA, Brazylii, Japonii, Chinach, Indiach i krajach APAC. Zróżnicowana oferta M + M obejmuje rozwiązania dla wielu branż (np. mechanicznej, elektrycznej, architektury, infrastruktury). Firma została założona w 1984 roku i ma siedzibę w Wessling pod Monachium. W 2017 r. osiągnęła sprzedaż w wysokości 161 mln EUR, zatrudniając 784 pracowników. Akcje M+M są notowane na giełdach we Frankfurcie (scale30) i Monachium (m:access). www.mum.de

Zobacz też: thinkproject i Conclude łączą siły

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.