Taśma do obróbki kominów i ścian Wakaflex 2

26.02.2014

Miejsce, w którym komin przechodzi przez połać dachu, jest szczególnie narażone na przeciekanie. Marka BRAAS proponuje skuteczne rozwiązanie Wakaflex 2 – unowocześnioną taśmę do obróbki kominów i ścian, zapewniającą szczelność przez długi czas.

Wakaflex to znana na rynku taśma uszczelniająca marki BRAAS, służąca do estetycznej obróbki kominów, ścian oraz innych elementów przechodzących przez połać dachu. Wakaflex 2 to jeszcze lepsza i trwalsza wersja tego produktu.

Montaż Wakaflex 2 nie wymaga lutowania ani użycia specjalnych narzędzi. Taśmę można ciąć nożycami i formować ręcznie z pomocą rolki dociskającej. Dzięki łatwej formowalności zastosowanych materiałów, taśma stanowi uniwersalne rozwiązanie dla połączeń na dachach spadzistych nawet o kącie nachylenia od 10°.

 

 

Taśma zachowuje nadany jej kształt dzięki aluminiowej siatce, zatopionej w poliizobutylenie, elastycznym tworzywie odpornym na promieniowanie UV oraz działanie temperatury w zakresie od -40 do + 100°C. Dlatego właśnie Wakaflex 2 można układać zarówno w upalne jak i chłodne dni. Jedynym warunkiem jest sucha i odpylona powierzchnia, do której mocuje się taśmę. Dzięki temu produkt z powodzeniem stosuje się na dachach zamiast obróbki z blachy.

Teraz marka BRAAS wprowadziła dla Wakaflex 2 aż 20-letnią gwarancję. Warto jednak pamiętać, aby jego montaż zlecić profesjonalnemu dekarzowi.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.