Targi budowlane BUD-GRYF i ENERGIA

10.12.2014

27-29.03.2015 r. już po raz 24. targi budowalne BUD-GRYF oraz towarzyszące im od kilkunastu lat targi ENERGIA przyciągną do Szczecina firmy z branży, architektów, wykonawców i dystrybutorów materiałów budowlanych.

Nowe technologie, materiały budowlane, maszyny, narzędzia, usługi oraz innowacyjne rozwiązania energetyczne –  to oferta targów BUD-GRYF oraz odbywających się równolegle targów ENERGIA. Impreza gromadzi co roku ok. 200 wystawców i blisko 8000 zwiedzających.

Jednym ze sposobów prezentacji firm na targach będzie udział w projekcie „Budujemy energooszczędnie”. Jego celem jest edukacja i propagowanie innowacyjnych technologii i materiałów budowlanych o doskonałych parametrach energooszczędnych. Projekt pokazywać będzie, jak budować zgodnie z nowymi przepisami dotyczącymi norm izolacyjności cieplnej, które będą obowiązywać w kolejnych latach. Najnowsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, wyniki badań, wdrożone jak i planowane instalacje OZE –to tematy, których będzie dotyczyć odbywająca się podczas targów ósma edycja konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu”. Rozwojowi biznesu służyć będzie również Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna. Od siedmiu lat uczestniczy w niej ok. 40-50 firm m.in. z Polski, Niemiec, Finlandii.

 

 

Wystawcy targowi mają szansę na Medal Wyróżniony Wyrób przyznawany przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie od ponad 20 lat. To rekomendacja ekspertów i specjalistów zasiadających w jury konkursu. Komisja składająca się z przedstawicieli środowiska akademickiego i praktyków ocenia m.in. innowacyjność, myśl techniczną, użyteczność. Laureaci oprócz medalu zyskują prawo do posługiwania się znakiem konkursu w celach promocyjnychoraz nagrodę w postaci promocji produktu w Internecie.

 

 

Więcej na www.mts.pl

Centrum Wystawowe Międzynarodowych Targów Szczecińskich, ul. Struga 6-8

Godziny otwarcia targów: pt.-sb. 10:00–18:00, nd. 10:00–17:00

Bilety: 9 zł – normalny, 7 zł – ulgowy, parking – 5 zł, dzieci do lat 7 wstęp wolny

Dla firm – wejście bezpłatne z e-biletem

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in